Код товара: 17-46314







Смартфон Blackview Color 8
Blackview Color 8 – це смартфон, який перевершить ваші очікування. Він оснащений 6.75-дюймовим HD+ IPS дисплеєм, що забезпечує яскраві кольори та чітку графіку. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, ви отримаєте неймовірні враження при перегляді відео або виконанні інших завдань. Ультрасучасне гальванопокриття гарантує, що на ньому не залишиться відбитків пальців, створюючи особливі відчуття техпроцесу. Пориньте в динамічне багатозадачне середовище і отримайте виняткові мультимедійні можливості. Попрощайтеся із затримками перезавантаження і насолоджуйтесь безперервною грою у всій красі.
Розширення пам’яті до 1 Тб
Завдяки 256 ГБ ПЗУ і можливості розширення до 1 ТБ вам ніколи не доведеться стикатися з розчаруванням через попередження про нестачу пам’яті! Тепер зберігайте великі медіафайли або завантажуйте фільми у високій роздільній здатності онлайн на свій розсуд з меншим ризиком збоїв, зависань або уповільнення системи.
Від вражаючих пейзажів на відкритому повітрі до дрібних деталей вашого повсякденного життя - 50-мегапіксельна матриця COLOR 8 надійно фіксує все це. забезпечуючи фотографії ідеальною та точною експозицією.
Нічний режим
Нічний режим робить ваші нічні знімки чіткішими, з кращою кольоропередачею та зниженим шумом.
Панорамний режим
Як вмістити всю велич дикої природи в один кадр? Увімкніть режим панорами і зафіксуйте все навколо одним кадром. Режим краси Режим краси згладжує всі недоліки, зберігаючи при цьому вашу природну красу. Не пропустіть можливість зробити селфі в умовах низького освітлення завдяки функції підсвічування обличчя. Ця технологія висвітлює ваше обличчя м’яким природним світлом, завдяки чому кожен портрет буде виглядати приголомшливо навіть у темряві. Дозвіл високої чіткості забезпечує реалістичну і яскраву картинку.
Динамік Smart-K Box
Відчуйте, як оживає ритм за допомогою акустичної системи Smart-K, перетворюючи музику і моменти кіно в хвилюючі враження, що викликають справжнє захоплення!
Масивна ємність батареї
Настав час зарядитися? Швидка зарядка 18 Вт швидко поповнить заряд батареї.
Розумне попереднє завантаження
Вивчивши ваш шаблон відкриття додатків, Blackview Color 8 з інтелектуальним попереднім завантаженням може передбачити, яку програму ви збираєтеся запустити, і допомагає прискорити запуск ваших програм на 23%.
Ігровий режим
Активуйте непотрібні сповіщення і повністю зануритися в захоплюючий момент.
| Встановлена ОС: | Android 13.0 |
| Діагональ екрану: | 6.6" - 7" |
| Роздільна здатність дисплея: | 1600х720 |
| Тип матриці: | IPS |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 1 ТБ |
| Комбінований слот: | відсутній |
| Процесор: | Unisoc Tiger T616 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Ємність акумулятора: | 6000 - 6999 мАг |
| Кількість основних камер: | 2 |
| Основна камера: | більше 48 МП |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера: | 6 - 12 МП |
| Фронтальний спалах: | немає |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC: | без NFC |
| Аудіороз'єм: | 3.5 mm |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Сканер відбитків пальців на екрані: | немає |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Сканер сітківки ока: | немає |
| Бездротова зарядка: | немає |
| Швидка зарядка: | є |
| Захист від пилу і вологи: | відсутній |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ВхШхГ): | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Вага: | 214 г |
| Колір: | сірий |
| Частота оновлення екрану: | 90 Гц |
| Виробник процесора: | Unisoc (Spreadtrum) |
| Окремий слот для карти пам'яті: | є |
| Потужність заряджання: | 18 Вт |
| Підтримка еSim: | немає |
| Товщина корпусу: | 9.01 - 10 мм |
| Операційна система: | Android |
| Серія: | Blackview Color 8 |
| Особливості: | - |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса: | немає |
| Наявність навушників: | немає |
| Популярні бренди: | - |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Смартфон Blackview Color 8 8/128GB Gray (6931548316992)
Цена: 5264 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов