Код товара: 17-54756





Цільний корпус. Суцільна міць
Представляємо iPhone 17 Pro Max, розроблений з нуля, щоб стати найпотужнішою моделлю серед усіх iPhone. В основі нової конструкції лежить цільний термокований алюмінієвий корпус, який забезпечує максимальну продуктивність, ємність акумулятора та довговічність.
Інновації системи камер справді за межами звичного. В "телефото" використовується наша тетрапризма нового покоління та на 56% більший датчик. Завдяки фокусній відстані, еквівалентній 200 мм, зум 8х оптичної якості робить цей "телефото" найдовшим в історії iPhone — загальний діапазон оптичного зуму становить 16x. Таким чином, ви зможете відкрити для себе ще ширший спектр творчих можливостей і розширити охоплення своїх композицій.
Фронтальна камера Center Stage 18 Мп змінює ваш досвід кадрування
Нова фронтальна камера дає вам повну свободу кадрування для фото й відео — і навіть більше. Одним дотиком розширюйте кут огляду та повертайте iPhone із вертикальної орієнтації в горизонтальну без жодних зусиль. А коли до кадру приєднуються друзі, камера сама розширює кут огляду, щоб у селфі помістилися всі.
Від домашніх роликів до голівудських кадрів — iPhone 17 Pro Max впорається з будь-яким викликом. Більше професійних функцій — удосконалена стабілізація, кінематографічні характеристики та сумісність із професійними робочими процесами. iPhone 17 Pro Max робить потужні інструменти для зйомки відео доступними.
Нові виміри потужності
Хоч би яка була робота, з ресурсомісткою графікою або величезними медіафайлами, iPhone 17 Pro Max забезпечує блискавичну продуктивність завдяки передовій технології охолодження. Зварена лазером парова камера, розроблена Apple, у поєднанні з алюмінієвим цільним корпусом ефективно відводить тепло від чипа A19 Pro, забезпечуючи ще кращу стабільну продуктивність. Цей прорив у терморегулюванні став ключем до створення найпотужнішої моделі iPhone.
Робота від акумулятора, це рекорд
Нова внутрішня конструкція забезпечує значно більше простору для акумулятора, завдяки чому iPhone 17 Pro Max має найкращий час роботи від акумулятора серед усіх iPhone і працює до трьох годин довше на одному заряді порівняно з iPhone 15 Pro Max. Від тривалого відтворення відео до роботи понаднормово — він готовий до всього.
| Встановлена ОС: | Apple iOS |
| Діагональ екрану: | 6.6" - 7" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2868х1320 |
| Тип матриці: | Super Retina XDR |
| Безрамковий дисплей: | є |
| Кількість SIM-карт: | 1+eSIM |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Оперативна пам'ять: | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | без підтримки SD-карти |
| Комбінований слот: | відсутній |
| Процесор: | Apple A19 Pro |
| Кількість ядер: | 6 |
| Частота процесора: | 4.26 ГГц |
| Кількість основних камер: | 3 |
| Основна камера: | 21 - 48 МП |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера: | 13 - 20 МП |
| Фронтальний спалах: | немає |
| Стандарт зв'язку: | 5G |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 6.0 |
| Навігація: | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | відсутній |
| Сканер відбитків пальців на екрані: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Сканер сітківки ока: | немає |
| Аудіороз'єм: | USB Type-C |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Ємність акумулятора: | 4000 - 4999 мАг |
| Бездротова зарядка: | є |
| Швидка зарядка: | є |
| Захист від пилу і вологи: | IP68 |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Габарити (ВхШхГ): | 163.4х78х8.75 мм |
| Вага: | 231 г |
| Колір: | сріблястий |
| Окремий слот для карти пам'яті: | відсутній |
| Виробник процесора: | Apple |
| Операційна система: | iOS |
| Потужність заряджання: | 40 Вт |
| Підтримка еSim: | є |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Товщина корпусу: | 8.01 - 9 мм |
| Серія: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Особливості: | Ігрові + Захищені |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | кабель |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса: | немає |
| Наявність навушників: | немає |
| Популярні бренди: | Apple |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Silver (MFYM4AF/A)
Цена: 73003 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов