Код товара: 17-55069













Знайомтесь – Venu X1
Надтонкий квадратний смарт-годинник Garmin для фітнесу з революційним дизайном, який б`є рекорди!
2-дюймовий дисплей AMOLED, який легко читається.
Корпус годинника 8 мм із сапфіровим склом, стійким до подряпин.
До 8 днів роботи батареї в режимі розумного годинника.
Детальна інформація про здоров`я та благополуччя.
Можливість здійснювати та приймати дзвінки за допомогою динаміка та мікрофона (при поєднанні з телефоном).
Яскравий вбудований LED-ліхтарик.
Зручність при носінні годинника
Переглядайте з комфортом для очей свої дані на найбільшому в колекції годинників Garmin 2-дюймовому дисплеї AMOLED із стійкою до подряпин сапфіровою лінзою. Насолоджуйтесь носінням Venu X1 протягом усього дня завдяки легкій задній титановій кришці, елегантному дизайну і нейлоновому ремінцю ComfortFit.
Здоров`я – це багатство
Розумний годинник допоможе вам дізнатися більше про свій організм і дотримуватися здорового способу життя, забезпечивши цілодобовий моніторинг здоров`я за допомогою таких опцій, як статус ВСР, розширене відстеження сну, Body Battery – оцінка запасів енергії протягом дня, вимірювання рівня насичення крові киснем та багато іншого. Переглядайте свою статистику в ранковому звіті і отримуйте огляд свого сну, прогнозу тренувань і не тільки.
Варіанти тренувань
Слідкуйте за різними видами активності за допомогою 100+ встановлених спортивних програм, включаючи біг, гольф, силові тренування та багато іншого. Крім того, плани Garmin Coach для бігу, силових та велосипедних тренувань допоможуть вам досягти будь-якої мети.
Функції для тренувань та покращення продуктивності
Розширені функції продуктивності, такі як готовність до тренувань, допоможуть вам дізнатися, коли настав час посилити тренування або взяти день відпочинку для відновлення. Відстежуйте прогрес продуктивності за допомогою функцій, які включають оцінку витривалості, статус тренування та оцінку підйому, і спостерігайте за тим, як ваше тіло адаптується до тренувального навантаження, щоб зрозуміти, чи тренуєтеся ви продуктивно.
Щоденна корисність
Вбудований світлодіодний ліхтарик забезпечує зручне освітлення, коли воно вам потрібне. Здійснюйте та приймайте телефонні дзвінки із зап`ястя, коли ваш годинник пов`язаний зі смартфоном. Ви навіть можете керувати функціями годинника за допомогою голосових команд або використовувати голосового помічника вашого смартфона, щоб відповідати на текстові повідомлення та багато іншого.
Розширена картографія
Зручна навігація під час занять спортом за допомогою завантажених карт TopoActive з усього світу. Гольфісти отримують шанс покращити свою гру завдяки розширеним функціям для гольфу та попередньо завантаженим картам CourseView для більш ніж 43 000 гольф-полів у всьому світі.
Опції для відстеження здоров`я
Моніторинг енергії тіла Body Battery
Подивіться на рівень своєї енергії протягом дня, щоб знати, коли ваш організм заряджений і готовий до активності або виснажений і потребує підзарядки за допомогою спокійного сну. І отримайте ще більше подробиць та персональних даних про те, як сон, денна дрімота, щоденні заняття та високий рівень стресу впливають на вашу енергію.
Тренер зі сну
Отримайте оцінку сну та персоналізовані рекомендації щодо того, скільки сну вам потрібно та як його покращити. Відстежуйте різні фази нічного сну та денний сон та переглядайте кілька ключових показників за період сну, наприклад, статус варіабельності серцевого ритму, щоб краще зрозуміти стан свого здоров`я.
Статус ВРР
Отримайте глибше уявлення про загальний стан здоров`я завдяки аналізу варіабельності серцевого ритму під час сну. Під ВСР мається на увазі постійно змінюється тривалість часу між послідовними ударами серця. Смарт-годинник Garmin розраховує ВСР безперервно, поки ви спите. Коли прокинетеся, ви зможете переглянути свій середній показник ВСР, розрахований на основі даних за весь період сну. Ви також можете переглянути графік, який показує, як змінилася ВСР під час сну на основі аналізу 5-хвилинних часових інтервалів.
Варіації дихання
Для більш детального аналізу стану здоров`я функція аналізу дихальних ритмів використовує пульсоксиметр, щоб допомогти вам краще зрозуміти зміни у вашому диханні під час сну.
Ранковий звіт
Отримайте огляд вашого сну, відновлення, щоденний календар, дані про статус ВСР та багато іншого відразу після пробудження. Ви навіть можете налаштувати свій ранковий звіт таким чином, щоб він відображав ту інформацію, яку ви хочете бачити на екрані розумного фітнес-годинника.
Розпізнавання денної дрімоти
Автоматично відстежуйте та реєструйте свої періоди денного сну, щоб бачити, яку користь вони приносять вашому організму, а також дізнайтеся час і тривалість денного сну, що рекомендується.
Частота пульсу на зап`ясті
Розумний годинник за допомогою оптичного датчика, розташованого на задній стороні корпусу, постійно вимірює частоту вашого пульсу, щоб допомогти вам оцінити, наскільки старанно ви працюєте під час зайнять.
Відстеження стресу
Дізнайтесь, який у вас день: спокійний, врівноважений чи напружений. Рівні стресу (0-100) оцінюються з використанням комбінації даних ЧСС та ВСР. Ці дані реєструються оптичним датчиком серцевих частот.
Знімок здоров`я
Запишіть двохвилинний сеанс, щоб зафіксувати основні показники здоров`я: частоту серцевих скорочень, варіабельність серцевого ритму, пульсоксиметрні дані, дихання. Ці показники разом дають вам уявлення про загальний стан серцево-судинної системи. Створивши звіт, ви можете надіслати його своєму лікареві.
Датчик насичення крові киснем
Відстежуйте рівень насичення крові киснем під час неспання та сну. Годинник Garmin використає комбінацію червоного та інфрачервоного світла з датчиками на задній панелі пристрою, які можуть оцінити відсоток насиченої киснем крові, доступний у вашій крові. Як правило, це значення має бути на рівні 95% або вище у більшості випадків, але на показник можуть впливати висота, активність та здоров`я людини. За даними Mayo Clinic, значення нижче 90% вважатимуться низькими.
Увага! Цей пристрій не призначений для медичних цілей, і на будь-які питання про показання Pulse Ox повинен відповідати ваш лікар або інший кваліфікований спеціаліст у галузі охорони здоров`я. Pulse Ox доступний не у всіх країнах.
Медитація
Допоможіть своєму організму зменшити стрес та занепокоєння за допомогою практик спрямованої медитації.
Консультант із зміни часових поясів
Ця функція допомагає звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів за допомогою рекомендацій щодо освітленості, режиму сну та фізичних вправ.
Адаптація до висоти та спеки
Перевірте, як ви переносите поточну висоту над рівнем моря або спеку, виходячи з показників свого здоров`я.
Відстеження дихання
Подивіться, як ви дихаєте протягом дня та ночі. Нормальна частота дихання для дорослої людини у стані спокою становить від 12 до 20 вдихів за хвилину. Вона може змінюватись від людини до людини, і можна очікувати, що вона буде вищою в періоди активності. Якщо частота вашого дихання значно вища або нижча від середнього показника в період бездіяльності, це може вказувати на важливу зміну стану вашого здоров`я або, можливо, на проблему з якістю повітря.
Режим Red Shift
Яскравий дисплей AMOLED має режим Red Shift. Він змінює весь інтерфейс годинника на відтінки червоного, зеленого або помаранчевого. Це може допомогти зберегти ваш нічний зір, блокуючи кольори світла, які звужують зіниці, а також зменшити порушення циклу сну. Ви можете використовувати всі функції годинника в режимі Red Shift, включаючи активність і карту, але він може знизити видимий контраст на деяких екранах.
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Матеріал ремінця: | нейлон |
| Колір корпусу: | Black |
| Діагональ екрану: | 2.0" |
| Роздільна здатність екрану: | 486 x 448 |
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Спосіб оповіщення: | вібрація, звуковий сигнал |
| Ємність акумулятору: | немає даних |
| Розміри корпусу: | 41 x 46 x 7.9 мм |
| Вага: | 40 г |
| Тип матриці: | AMOLED |
| SIM-карта: | відсутня |
| Час автономної роботи: | до 8 днів |
| Водонепроникність: | WR50 (5 ATM) |
| Операційна система: | Garmin OS |
| Вбудований мікрофон: | є |
| Дизайн: | класичний |
| Форма дисплея: | прямокутна |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | з NFC |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Розмір ремінця: | 140 - 230 мм |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Колір ремінця: | Black |
| Акселерометр: | є |
| Гіроскоп: | є |
| Пульсометр: | є |
| Барометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Лічильник биття серця: | є |
| Лічильник калорій: | є |
| Тонометр: | немає |
| Крокомір: | є |
| Бездротове зарядження: | немає |
| Будильник: | є |
| Вібромотор: | є |
| Відтворення музики через Bluetooth: | є |
| Захист від води, пилу: | є |
| Виклик голосового помічника: | немає |
| Контроль денної активності: | є |
| Компас: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Месенджери та соціальні мережі: | є |
| Голосові повідомлення: | є |
| Для дітей: | ні |
| Вбудована пам'ять: | 32 ГБ |
| Супутникова навігація: | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Скло: | Sapphire |
| Серія годинників: | Garmin Venu X1 |
| Популярні бренди: | Garmin |
| Клас захисту: | немає даних |
| Батьківський контроль: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Смарт-часы Garmin Venu X1 Black/Slate Titanium with Black Nylon (010-02980-13)
Цена: 30695 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов