Код товара: 17-55068









Зустрічайте нове покоління легендарної серії — Garmin Venu 4. Це не просто смарт-годинник, а ваш персональний коуч, дієтолог та стильний аксесуар, що працює 24/7. Поєднуючи преміальний дизайн та передові датчики моніторингу здоров’я, Venu 4 створений для тих, хто прагне балансу між активним життям та внутрішнім спокоєм.
Приголомшливий AMOLED-дисплей: ще яскравіший та чіткіший екран із тоншими рамками, що забезпечує ідеальну видимість навіть під прямим сонячним промінням.
Автономність до 10 днів роботи в режимі смарт-годинника. Забудьте про щоденне заряджання.
Вдосконалений моніторинг здоров’я. Крокуйте у бік здоровішого способу життя з функціями контролю здоров’я 24/7: Body Battery, стрес, Pulse Ox2 і показниками жіночого здоров’я, включно з оцінкою періоду овуляції тощо.
Отримуйте оцінку сну з ключовими даними, як-от ВСР і температура шкіри та персоналізовані рекомендації щодо його покращення. Функція вирівнювання сну допоможе визначити, чи ваш режим сну відповідає природним циркадним ритмам.
Фіксуйте власні або вже встановлені звички, наприклад, споживання кофеїну чи алкоголю, і переглядайте звіти в додатку Garmin Connect, щоб побачити, як ваші щоденні рішення впливають на сон, рівень стресу та ВСР.
Годинник містить понад 80 спортивних профілів з GPS та для занять у приміщенні. Досягайте своїх цілей з планами Garmin Coach для бігу, велоспорту, силових та фітнес-тренувань. Щоденні рекомендовані тренування адаптуються під ваші показники.
Яскравий LED-ліхтарик забезпечує зручне підсвічування, коли це потрібно. Під’єднавши годинник до смартфона, приймайте та здійснюйте дзвінки зі свого зап’ястя. Підтримується керування голосом для функцій годинника та голосового асистента смартфона.
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Операційна система: | Garmin OS |
| Дизайн: | класичний |
| Вбудована пам'ять: | 8 ГБ |
| Популярні бренди: | Garmin |
| Спосіб оповіщення: | вібрація, звуковий сигнал |
| SIM-карта: | відсутня |
| Вбудований мікрофон: | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | з NFC |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Супутникова навігація: | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Діагональ екрану: | 1.2" |
| Роздільна здатність екрану: | 390 х 390 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Форма дисплея: | кругла |
| Скло: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Акселерометр: | є |
| Гіроскоп: | є |
| Пульсометр: | є |
| Барометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Лічильник биття серця: | є |
| Лічильник калорій: | є |
| Тонометр: | немає |
| Крокомір: | є |
| Водонепроникність: | WR50 (5 ATM) |
| Бездротове зарядження: | немає |
| Будильник: | є |
| Вібромотор: | є |
| Відтворення музики через Bluetooth: | є |
| Захист від води, пилу: | є |
| Виклик голосового помічника: | є |
| Контроль денної активності: | є |
| Компас: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| Для дітей: | ні |
| Клас захисту: | немає даних |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Месенджери та соціальні мережі: | є |
| Голосові повідомлення: | є |
| Матеріал ремінця: | силікон |
| Розмір ремінця: | 110 - 175 мм |
| Колір ремінця: | Bone |
| Колір корпусу: | Gold |
| Розміри корпусу: | 41 х 41 х 12 мм |
| Вага: | 33 г |
| Матеріал корпусу: | полімерний сплав |
| Ємність акумулятору: | немає даних |
| Час автономної роботи: | до 10 днів |
| Серія годинників: | Garmin Venu 4 |
| Батьківський контроль: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Нет в наличии
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Смарт-часы Garmin Venu 4 41mm Luna Gold with Bone Silicone (010-03013-40)
Цена: 25899 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов