Код товара: 17-45274




















Garmin Instinct 3 Solar — це сучасний смарт-годинник із функцією сонячної зарядки, який стане незамінним помічником для активного способу життя. Міцність, автономність та численні функції роблять його ідеальним вибором для спорту, подорожей та повсякденного використання.
Надійність військового рівня
Годинник відповідає стандарту MIL-STD-810, що гарантує стійкість до ударів, пилу, вологи та температурних коливань. Водозахист до 100 м робить його ідеальним для плавання, трекінгу та активного відпочинку.
Автономність нового рівня
Garmin Instinct 3 встановлює нову планку для автономних гаджетів. Завдяки сонячній зарядці (в Solar-версії), смарт-годинник може працювати до 40 днів у режимі смарт-годинника і безмежно в режимі годинника з активним сонцем. Забудьте про зарядку на кілька тижнів.
Потужна навігація
Підтримка мультисупутникових систем (GPS, GLONASS, Galileo) забезпечує точність позиціонування у найскладніших умовах. Вбудовані альтиметр, барометр і компас дають змогу орієнтуватися навіть у горах або лісі.
Понад 30 спортивних режимів
Біг, велоспорт, плавання, йога та багато іншого. Garmin Instinct 3 підтримує різноманітні активності та фіксує показники з високою точністю.
Смарт-функції та зручність
Отримуйте повідомлення, керуйте музикою, підключайтесь до Garmin Connect, спостерігайте за аналітикою тренувань. Підтримка Garmin Pay та функцій безпеки.
Garmin Instinct 3 — це не просто смарт-годинник. Це ваш особистий тренер, навігатор і рятівник у будь-якій ситуації. Він створений, щоб йти далі. Завжди.
| Діагональ екрану: | 1.1" |
| Роздільна здатність екрану: | 176 x 176 |
| Тип матриці: | MIP Monochrome |
| SIM-карта: | відсутня |
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth, ANT+ |
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Спосіб оповіщення: | вібрація, звуковий сигнал |
| Ємність акумулятору: | немає даних |
| Час автономної роботи: | до 40 днів |
| Водонепроникність: | WR100 (10 ATM) |
| Матеріал ремінця: | силікон |
| Колір корпусу: | White/Black |
| Розміри корпусу: | 50 x 50 x 14.4 мм |
| Вага: | 58 г |
| Операційна система: | Garmin OS |
| Вбудований мікрофон: | немає |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | з NFC |
| Акселерометр: | є |
| Гіроскоп: | є |
| Пульсометр: | є |
| Барометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Лічильник биття серця: | є |
| Лічильник калорій: | є |
| Тонометр: | немає |
| Крокомір: | є |
| Бездротове зарядження: | немає |
| Будильник: | є |
| Вібромотор: | є |
| Відтворення музики через Bluetooth: | немає |
| Захист від води, пилу: | є |
| Виклик голосового помічника: | немає |
| Контроль денної активності: | є |
| Компас: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Месенджери та соціальні мережі: | є |
| Голосові повідомлення: | немає |
| Дизайн: | класичний |
| Форма дисплея: | кругла |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Розмір ремінця: | 141 - 213 мм |
| Матеріал корпусу: | полімерний сплав |
| Колір ремінця: | Black/Blue |
| Для дітей: | ні |
| Вбудована пам'ять: | 128 МБ |
| Супутникова навігація: | GPS, Galileo, GLONASS |
| Скло: | Power Glass |
| Серія годинників: | Garmin Instinct 3 |
| Популярні бренди: | Garmin |
| Клас захисту: | немає даних |
| Батьківський контроль: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Смарт-часы Garmin Instinct 3 50mm Solar Whitestone with Black/Bolt Blue Silicone (010-02935-43)
Цена: 18813 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов