Код товара: 16-89846






Висока ефективність та довговічність, низький рівень шуму
Не турбуйтеся про величезні рахунки за електроенергію і позбавтеся головного болю, що виникає через сильний шум кожного разу, коли ви праєте і сушите одяг. Завдяки конструкції без щіток двигун ProSmart гарантує енергоефективність, знижений рівень шуму та підвищену довговічність – і все це в одному пристрої. Завдяки цьому ваша пральна машина з сушаркою працюватиме продуктивніше, не навантажуючи ваш бюджет і не додаючи вам зайвого клопоту.
Більш делікатне прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані
Прання та сушіння не завжди корисні для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave та лопатки спеціальної конструкції, що переміщають білизну хвилеподібними рухами всередині барабана, роблять процеси прання та сушіння менш шкідливими для одягу та більш ефективними. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.
| Завантаження (прання): | 7 кг |
| Сушіння: | з сушінням |
| Завантаження (сушіння): | 5 кг |
| Швидкість віджимання: | 1400 об/хв |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Клас ефективності прання: | A |
| Клас ефективності віджиму: | B |
| Вид: | автомат |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Максимальна швидкість віджиму: | 1400 - 1600 об/хв |
| Привод: | ремінний |
| Конструкція бака: | цілісний |
| Тип пральної машини: | фронтальне завантаження |
| Популярні бренди: | Beko |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від дітей: | є |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Обробка парою: | є |
| Автодозування миючого засобу: | немає |
| Технології: | OptiSense / SteamCure |
| Вибір температури прання: | немає |
| Дозавантаження: | немає |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Smart керування: | відсутнє |
| Колір: | білий із чорним |
| Габарити (ШхВхГ): | 600 x 847 x 520 мм |
| Глибина: | повногабаритні (48-65 см) |
| Ширина: | 51-60 см |
| Вага: | 60 кг |
| Кількість програм: | 15 |
| Споживання електроенергії: | 0,47 кВт/год |
| Споживання води: | 10317 л/рік |
| Відстрочка старту: | відсутня |
| Матеріал бака: | нержавіюча сталь |
| Рівень шуму прання: | 56 дБ |
| Рівень шуму віджиму: | 77 дБ |
| Бавовна: | є |
| Еко Бавовна: | є |
| Синтетика: | немає |
| Делікатне прання: | немає |
| Вовна: | є |
| Швидке прання / Експрес: | є |
| Полоскання: | є |
| Віджим: | є |
| Ручне прання: | немає |
| Попереднє прання: | немає |
| Щоденне прання: | немає |
| Eco: | немає |
| Змішані тканини: | є |
| Кольорові тканини: | немає |
| Антиалергійна: | немає |
| Джинси: | немає |
| Сорочки: | є |
| Спорт: | немає |
| Темна тканина: | немає |
| Інтенсив: | немає |
| Дитячий одяг: | є |
| Пухові вироби: | немає |
| Біла тканина: | немає |
| Гігієна: | є |
| Шовк: | немає |
| Верхній одяг: | є |
| Додаткові програми: | 20°C (прання у холодній воді) / очищення барабана / ковдра |
| Додаткове полоскання: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
Доставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Прально-сушильна машина BEKO BMM5DFO5741WPB
Цена: 18480 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов