Код товара: 12-49800







Самоочисний фільтр
Система автоматичного очищення фільтра змиває з нього залишки їжі і запобігає його блокуванню. Таким чином вона також запобігає помилкам в роботі приладу.
Система проти переливання води AquaStop
Із захисною системою AquaStop, посудомийну машину можна безпечно лишати увімкненою для роботи вночі або за вашої відсутності. У випадку протікання чи переливу, AquaStop автоматично перекриває подачу води, одночасно вмикається
3 в 1
Завдяки зручній функції "3 в 1" ваша посудомийна машина автоматично регулює цикл миття для використання таблеток 3 в 1 і не використовує ополіскувач. У разі використання порошкового чи гелевого мийного засобу, ополіскувач
Відмінне сушіння
Найкраще сушіння досягається шляхом подачі тепла під час останнього гарячого полоскання. Так як внутрішній простір машини охолоджується швидше, аніж посуд, залишкова пара конденсується всередині посудомийної машини, стікає на дно та випаровується.
| Тип: | повновбудовувані |
| Кількість комплектів посуду: | 11 комплектів |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Кількість програм миття: | 5 програми |
| Таймер відстрочки старту: | є |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | є |
| Обробка парою: | немає даних |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 45 х 82 х 58 см |
| Колір: | білий |
| Вид: | вузька |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 3 |
| Захист від дітей: | немає |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від перепадів напруги: | немає |
| Тип двигуна: | асинхронний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 47 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9 л за цикл / 2520 л за рік |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік: | 740 Вт за цикл / 211 кВт за рік |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Самоочисна система фільтрації: | є |
| Wi-Fi-керування: | немає |
| Регулювання висоти кошика: | без ругулювання |
| Підсвічування камери: | немає |
| Ширина: | 49.9 см та менше |
| Глибина: | 50.1 см - 55 см |
| Висота: | 80.1 см - 85 см |
| Наявність ополіскувача: | немає |
| Наявність солі: | немає |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | щоденна програма, замочування |
| Звуковий сигнал по завершенню: | немає |
| Індикація на підлозі: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
24 месяца
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
24 месяцаДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Посудомоечная машина Gorenje GV520E10
Цена: 13355 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов