Код товара: 14-25561









Сучасна та функціональна посудомийна машина з проінверторним двигуном, технологією AutoDose та Cornerintence стане основним гравцем на вашій кухні.
ІНВЕРТОРНИЙ ДВИГУН PROSMART
Заощаджуйте з сучасними технологічними рішеннями вже сьогодні.
Переваги інверторних двигунів:
- економія електроенергії;
- низький рівень шуму;
- висока надійність і продуктивність, про що свідчить 10-річна гарантія на інверторні двигуни від BEKO.
ТЕХНОЛОГІЯ CORNERINTENSE. Рівномірне миття посуду в кожному кутку
Сornerintense - це новий дизайн мийного плеча в посудомийних машинах BEKO, що забезпечує ретельне миття у всіх кутах посудомийної машини. Завдяки додатковій мийній насадці, що обертається, сильний струмінь води досягне навіть найвіддаленіших куточків посудомийної машини, завдяки чому вам більше не доведеться планувати розташування посуду всередині машини.
ТЕХНОЛОГІЯ AUTODOSE
Технологія AutoDose забезпечує оптимальне використання мийного засобу і забезпечує більш ефективне миття посуду.
Забудьте про необхідність використовувати саме необхідну кількість мийного засобу і навіть про додавання його перед кожним миттям посуду, просто налийте рідину в посудомийну машину, і AutoDose автоматично буде використовувати його протягом місяця. Ідеально чистий посуд щоразу - без постійного доливання мийного засобу.
TRAYWASH
Інтенсивне очищення трьох дек за один цикл миття. Якщо вам досі було важко мити сильно забруднені та жирні листи - оберіть посудомийну машину Beko зі спеціальними тримачами TrayWash.
ЛОТОК ДЛЯ СТОЛОВИХ ПРИБОРІВ
Лоток для столових приборів дає вам додатковий простір, коли у вас повне завантаження посуду, каструль і сковорідок.
| Кількість комплектів посуду: | 15 |
| Кількість програм миття: | 8 |
| Вид: | повногабаритна |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | сенсорне |
| Кількість кошиків: | 3 |
| Тип: | окремовстановлювана |
| Захист від дітей: | немає |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від перепадів напруги: | немає |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 43 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік: | 940 Вт за цикл / 270 кВт за рік |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Самоочисна система фільтрації: | немає |
| Wi-Fi-керування: | немає |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Підсвічування камери: | немає |
| Колір корпусу: | нержавіюча сталь |
| Ширина: | 56 см - 60 см |
| Глибина: | 60 см |
| Висота: | 85 см |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | автопрограма, AquaFlex, Delicate 40, Quick&Shine, попереднє замочування, попереднє замочування |
| Таймер відкладення старту: | немає |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | немає |
| Обробка парою: | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
Доставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Посудомоечная машина Beko, 15компл., A++, 60см, дисплей, нерж DEN48520XAD
Цена: 20385 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов