Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-72P-51MM (NX.JW6EU.002) Blue
Характеристики
Багатозадачність для ноутбуків на професійному рівні
Швидкодія
Максимальна швидкість
Діагональ екрану:15" - 16.3"
Роздільна здатність екрану:1920x1080
Виробник процесора:Intel
Серія процесора:Intel Core 5
Модель процесора:Intel Core 5 120U
Кількість ядер процесора:10
Об'єм оперативної пам'яті:16 ГБ
Тип оперативної пам'яті:DDR4
Виробник відеокарти:Intel
Модель відеокарти:Graphics
Обсяг пам'яті відеокарти:-
Оптичний привод:без дисководу
Веб-камера:FullHD 1080p
Wi-Fi:Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth:Bluetooth 5.2
LAN (RJ-45):відсутній
Підтримка 3G / 4G / 5G:немає
USB 2.0:відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1):2
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2):2 x USB Type-C
HDMI:є
Display Port:відсутній
Кардридер:відсутній
Операційна система:DOS/Без ОС
Ємність акумулятору:51 - 60 Вт-год
Колір:блакитний
Сенсорний екран:відсутній
Покриття екрану:матове
Thunderbolt 4:відсутній
Наявність підсвічування клавіатури:без підсвічування
Ідентифікація відбитка пальця:відсутня
Частота оновлення екрану:60 Гц
Тип відеокарти:інтегрована
Підтримка NFC:немає
Тип накопичувача:SSD
USB 3.2 Gen 2x2:відсутній
USB4:відсутній
VGA (D-Sub):відсутній
Серія:Aspire
У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус):немає
Матеріал корпусу:пластик
Габарити (ШхГхВ):357.7х234.4х17.9 мм
Тип екрану:IPS
Обсяг SSD:512 ГБ SSD
Обсяг HDD:немає
Обсяг eMMC / UFS:немає
Популярні бренди:Acer
Thunderbolt 5:відсутній
Геймерські:ні
Трансформери:ні
Операційна система пристрою:немає
Гарантия
12 месяцев
Подробнее
12 месяцев
Введите код на картинке
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
  • Ежемесячный платеж не более 40% от суммы кредитного лимита.
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки