Код товара: 15-41162
Надійне освітлення — це запорука комфорту й безпеки за будь-яких умов, будь то ремонт, робота в майстерні чи відпочинок на природі. Акумуляторний ліхтар Procraft LP20 (без АКБ та ЗП), купити який ви можете у нас, створений для тих, хто цінує універсальність, мобільність і потужність. Він може працювати як від електромережі, так і від акумуляторів, що робить його зручним вибором для дому, дачі чи виїзних робіт. Де використовується акумуляторний ліхтар Procraft LP20 (без АКБ та ЗП) Цей ліхтар стане корисним помічником у найрізноманітніших ситуаціях: будівництво: яскраве підсвічування робочих зон робить роботу безпечною навіть у темний час доби; гараж або майстерня: зручно освітлювати автомобіль, інструменти чи робоче місце; дача та сад: стане у пригоді під час вечірніх робіт або для організації тимчасового освітлення; відпочинок на природі: ідеально підходить для риболовлі, кемпінгу та пікніків; екстрені ситуації: допоможе під час відключення електроенергії чи аварійних робіт. Робоча температура від –20 °C до +45 °C дозволяє використовувати ліхтар цілий рік, а кут променя 105–120° забезпечує широку зону освітлення без «сліпих ділянок». Переваги акумуляторного ліхтаря Procraft LP20 (без АКБ та ЗП) У порівнянні зі стандартними освітлювальними приладами, акумуляторний ліхтар Procraft LP20 (без АКБ та ЗП) має очевидні переваги: два режими живлення: від мережі 220–240 В і від акумуляторів, що робить використання максимально гнучким; тривала автономна робота: до 420 хвилин від АКБ ємністю 8 А·год; світловий потік 2300 Лм: освітлює навіть великі приміщення та відкриті площі; регульована колірна температура: від теплого 2700 К до холодного 6600 К; широкий кут освітлення: 105–120° без «сліпих зон»; зручність в експлуатації: вага 1,8 кг та кабель довжиною 3 м роблять установку та використання простими; захист IP20: стійкість до побутових навантажень і безпечна експлуатація; у комплект входить мережевий адаптер та інструкція, тож ліхтар готовий до роботи відразу після покупки. Чому варто замовити акумуляторний ліхтар Procraft LP20 (без АКБ та ЗП) у нашому інтернет-магазині? Придбавши акумуляторний ліхтар Procraft LP20 (без АКБ та ЗП) у нас, ви отримуєте оригінальну продукцію Procraft з гарантією якості та низкою переваг: офіційна продукція: лише сертифіковані товари Procraft; повний комплект для роботи: мережевий адаптер і докладна інструкція вже включені; зручна доставка: швидка відправка по всій Україні; вигідна ціна: покупка без переплат і посередників; допомога спеціалістів: консультації з підбору АКБ, ЗП та аксесуарів. Акумуляторний ліхтар Procraft LP20 (без АКБ та ЗП), ціна якого вас приємно здивує, — це потужний, універсальний і зручний світильник, який забезпечить стабільне освітлення вдома, у гаражі, на дачі чи під час відпочинку. З ним ви завжди будете впевнені, що світло під рукою навіть у найнепередбачуваніших ситуаціях.
| Інструкція з експлуатації: | Є |
| Акумулятор: | Немає |
| Зарядний пристрій: | Немає |
| Напруга: | 220 - 240 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Вага: | 1,8 кг |
| Робоча температура: | -20 °C до 45 °C |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Довжина кабеля: | 3 м |
| Сила світлового потоку: | При максимальній потужності - 2300 Лм |
| Тип живлення: | Дротове / акумулятор |
| Час роботи від акумулятора: | 2 Аг – 105 хв, 4 Аг – 210 хв, 8 Аг – 420 хв |
| Кут променя: | 105 - 120 |
| Кольорова температура: | 6000 К (мін. 2700 К; макс 6600 К) |
| Адаптер живлення від мережі: | 1 шт |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Нет в наличии
Гарантия
36 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
36 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Лезвие чистящее Canon FC/PC, HP LJ 4L/4ML/4P/4MP, Kuroki (LP20)
Цена: 2206 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов