Корпус 1stPlayer X2-M-BK-4F1-PS-600FK-EU Black 600W
Характеристики
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 310 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 1хUSB2.0, 1хAudio.
Модель блоку живлення: 1stPlayer PS-600FK.
Типорозмір:Midi-Tower
Форм-фактор материнської плати:MicroATX/Mini-ITX
Слоти карт розширення:4
Потужність блоку живлення:600 Вт
Розміри корпусу:210 х 401 х 322 мм
USB 2.0:1
Аудіо роз'єми:1
Товщина металу:0.4 мм
Спосіб встановлення:вертикальний
USB 3.х:1
USB Type-C:немає
Кардридер:немає
Розташування портів:на верхній панелі
Розташування блоку живлення:нижнє
Підсвічування:RGB-підсвічування
Підтримка системи водяного охолодження:є
Максимальна висота кулера CPU:165 мм
Сітка (Mesh):немає
Пиловий фільтр:є
Наявність бокового вікна:з бічним вікном
Безгвинтове кріплення:немає
Матеріал корпусу:метал/скло
Вага:немає даних
Колір:Black
Кількість відсіків 2.5":1
Кількість відсіків 3.5":1
Кількість відсіків 5.25":немає
Кількість відсіків 2.5"/ 3.5":немає
Встановлені вентилятори на передній панелі:3 х 120 мм
Встановлені вентилятори на верхній панелі:немає
Встановлені вентилятори на задній панелі:1 х 120 мм
Встановлені вентилятори на бічній панелі:немає
Верхня панель (опція):2 х 120 мм
Бічна панель (опція):немає
На передній панелі:немає
На верхній панелі:240 мм
На задній панелі:немає
На бічній панелі:немає
Функція PFC:активний
Стандарт 80 Plus:немає
Технології захисту:OPP, OVP, SCP, UVP, OTP
Встановлені вентилятори на нижній панелі:немає
На нижній панелі:немає
Висота:401 мм
Ширина:210 мм
Глибина:322 мм
Конектори:MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 700 мм; Molex + SATA - 900 мм
Есть в наличии
добавьте в корзину и цена изменится
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Подробнее
12 месяцев
Введите код на картинке
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
  • Ежемесячный платеж не более 40% от суммы кредитного лимита.
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки