Код товара: 17-17690





Кавомашина DeLonghi EXAM 440.55 Rivelia
Автоматичні системи спінювання молока та рослинних напоїв, гарячих та холодних
Системи Bean Switch та Bean Adapt
Кольоровий сенсорний екран
Функція Coffee Routines
Тиск 19 бар
Унікальний італійський дизайн
Кольоровий TFT-дисплей
Щоб повною мірою насолодитися розширеними функціями De’Longhi Rivelia, кавоварка оснащена повністю сенсорним 3,5-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він дозволяє зручно перегортати широке меню напоїв і легко проведе вас через весь процес приготування кави та допоможе з обслуговуванням кавоварки. Насичена анімація та доброзичливий тон забезпечують приємну взаємодію.
Система Bean Switch
З новою системою Bean Switch можна легко дослідити світ кави та знаходити свої улюблені сорти та смаки. Просто насипте різні зерна в 2 окремих контейнери по 250 г. Це функціональне рішення, наприклад, якщо ви любите вранці пити міцнішу каву – робусту або арабіку – а ввечері насолоджуватися її версією без кофеїну. Чи, можливо, ваша друга половинка віддає перевагу іншим видам зерен?
Технологія Bean Adapt
Інноваційна технологія Bean Adapt дозволяє оптимізувати екстракцію зерен, витягуючи їх есенцію та повний смак, щоб отримати ідеально зварену каву. Це процес, який починається з ідентифікації відібраних зерен та закінчується ідеальною чашкою. Кавомашина автоматично встановлює відповідні параметри помелу та заварювання, щоб зберегти та посилити аромат із кращою екстракцією. Ви можете вибрати один із 6 рівнів помелу та зберегти налаштування у пристрої.
Система LatteCrema Hot з функцією автоматичного очищення
Система спінювання молока LatteCrema дозволяє швидко та зручно приготувати ідеальну каву з молоком. Під час спінювання молока капучинатор використовує лише необхідну кількість та пропонує 3-ступінчасте регулювання пінки. Ви також можете готувати напої кави на основі альтернативного рослинного молока*. Капучинатор оснащений функцією автоматичного очищення і можна мити в посудомийній машині. *Якість піни може відрізнятися залежно від типу використовуваного молока або рослинних напоїв, марки, складу та харчової цінності.
Функція Coffee Routines
З кавоваркою Rivelia кава стає не просто напоєм. Різноманітні кавові рецепти стануть частиною вашого щоденного ритуалу. Підберіть напій до свого настрою, щоденних звичок або часу доби. Можливо, ранкове капучіно доповниться чашкою еспресо в обідню перерву і легким американо після вечері? Кавомашина запам’ятовує ваші щоденні кавові звички для кращої персоналізації.
Функція Extra shot
Для додаткової дози енергії, ви можете додати більше міцності та інтенсивності до свого улюбленого напою. Якщо ви оберете опцію Extra shot, після приготування стандартної кави машина подасть додаткові 30 мл еспресо. У разі кавових напоїв на молочній основі пристрій додасть додаткову порцію відразу після подачі попередньо вибраного напою.
Персоналізація рецептів - функція "Моя кава"
Сучасна кавоварка De’Longhi дозволяє програмувати улюблену каву і створювати власні композиції. Функція Моя Кава запам’ятовує ваші уподобання щодо розміру та міцності, а також пропорції молока та кави. Це означає, що ви завжди насолоджуватиметеся тим смаком, який вам подобається. Виберіть 5 рівнів інтенсивності, 4 розміри напою та 3 налаштування температури.
Поділіться справжньою італійською кавою зі своїми близькими!
Чотири профілі користувача з кольоровими аватарками дозволяють членам сім’ї або друзям зберігати свої напої, програмуючи їх розмір, пропорції кави і молока і бажану температуру. Кожен може насолоджуватися комфортним керуванням та налаштувати свій профіль.
Пориньте у світ кавових творінь!
Насолоджуйтесь власною кав’ярнею в комфорті свого будинку завдяки дуже компактній кавомашині! Автоматична кавоварка Rivelia від De’Longhi пропонує 16 запрограмованих кавових і молочних напоїв. Гарячі: espresso, espresso lungo, подвійний espresso, coffee, Filter Style (long), americano, cappuccino, latte macchiato, coffee latte, cappuccino mix, espresso macchiato, flat white, cortado, та холодні: espresso, coffee та americano. Крім того, кавоварка оснащена функціями подачі гарячої води та гарячого молока.
Подбайте про свою кофемашину
Нехай ваша кава буде завжди ідеальною. Оригінальні засоби для догляду за кавоваркою від De’Longhi підтримують ефективну роботу і продовжують термін служби, гарантуючи якісну каву щоразу.
| Потужність: | 1450 Вт |
| Тиск помпи: | 19 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.4 л |
| Вид: | окремостояча |
| Споживана потужність: | 1000 Вт - 1499 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 |
| Об'єм резервуару для води: | 1 л - 2 л |
| Приготування напоїв: | еспресо, еспресо лунго, подвійний еспресо, кава, американо, каппучино, латте макіато, латте, капучино, еспресо макіато, flat white, cortado, холодна кава, холодний американо, холодний еспресо, гаряча вода, гаряче молоко |
| Модель: | Rivelia |
| Тип: | кавомашина |
| Популярні бренди: | Delonghi |
| Протикрапельний механізм: | є |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | є |
| Блокування від дітей: | немає |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | є |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | є |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | сенсорне |
| Матеріал корпусу: | пластик, метал |
| Колір корпусу: | бежевий |
| Розміри: | 38.5 х 24.5 х 43 см |
| Вага: | 9.7 кг |
| Можливість програмування: | є |
| Програмування температури напою: | є |
| Програмування жорсткості води: | є |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | є |
| Комплектація: | кавомашина, 2 знімні контейнери для зернової кави, автоматичний капучинатор, фільтр для води, мірна ложка для меленої кави, носик для подачі води, щіточка для очищення, шнур живлення, тест жорсткості води, інструкція |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | автоматичне |
| Тип використовуваної кави: | зернова / мелена |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 16 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1-2 |
| Регулювання мелення: | є |
| Додатково: | індикація готовності до роботи, автовимикання, енергоощадний режим, лічильник порцій, таймер |
| Використовувані технології: | Bean Adapt |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
24 месяца
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
24 месяцаДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Кофемашина Delonghi Rivelia EXAM 440.55 BG
Цена: 32699 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов