Код товара: 17-15073




ДБЖ серії Keen мають "здатність керувати" і забезпечують необхідне резервне живлення для всіх побутових пристроїв. Це найважливіше рішення ДБЖ призначене для захисту ваших споживачів та домашніх офісів від перепадів, стрибків та інших аномалій електроживлення, які поєднуються в електромережі.
Як справжнє бюджетне рішення для резервного живлення, серія ДБЖ Keen розроблена з урахуванням універсальності, оснащена розетками Schuko для захисту широкого спектру обладнання. Keen 600 може захистити обладнання ПК та інші електронні пристрої від маршрутизаторів/модемів, телевізорів або цінних аудіосистем до зовнішніх пристроїв зберігання даних, принтерів (не лазерних), сканерів або простих систем безпеки.
Автоматичний регулятор напруги усуває проблеми, що виникають при зниженій або підвищеній напрузі. Він також захищає від стрибків і перенапруги, яким піддається понад 80% електронного обладнання. Для забезпечення повної функціональності після перепадів напруги Keen має функцію Auto-Restart, яка автоматично перезапускає підключені пристрої.
| Тип архітектури: | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Потужність повна: | 600 VA |
| Потужність активна: | 360 Вт |
| Форма вихідного сигналу: | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Вхідна напруга: | 162-290 В |
| Кількість вихідних розеток: | 2 |
| РК-дисплей: | немає |
| Час перемикання: | 4 мс |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ: | немає |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від високовольтних стрибків: | немає |
| Захист від короткого замикання: | немає |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ШхВхГ): | 87х165х276 мм |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 4 кг |
| Кількість батарей: | 1 |
| Вихідна напруга: | 230 В ± 10% |
| Ємність батарей: | 7 Агод |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50%: | 5 хв |
| Акумуляторна батарея: | внутрішня |
| Наявність USB-порту: | немає |
| Кількість IEC-розеток: | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko): | 2 |
| Номінальна напруга АКБ: | - |
| Призначення: | споживчі |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Оплата частями
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
24 месяца
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
24 месяцаДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Источник бесперебойного питания nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
Цена: 2299 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов