Код товара: 17-52101











Камера безпеки Ubiquiti G6 Turret - це високоякісна обертова IP-камера, призначена для використання як всередині приміщень, так і на вулиці. Завдяки роздільній здатності 3864 x 2160 px та можливості обертання на 360°, вона забезпечує широкий кут огляду з горизонтальним полем зору 109.9° та вертикальним 56.7°. Ця камера оснащена технологією нічного бачення з дальністю до 30 м, що робить її ідеальним рішенням для забезпечення безпеки в будь-який час доби.
Камера Ubiquiti G6 Turret має призначення для внутрішнього та зовнішнього використання та підтримує провідну технологію зв’язку. Вона виготовлена з алюмінію та полікарбонату, що забезпечує стійкість до погодних умов з класом захисту IP66. Завдяки вбудованому мікрофону та можливості контролю нахилу, ця камера дозволяє здійснювати ефективний моніторинг об’єктів, а також має функції управління якістю зображення, такі як HDR та редукція шуму.
Камера Ubiquiti G6 Turret є частиною лінії Ubiquiti, відомого виробника в галузі мережевих технологій. Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 та підтримці PoE, ця камера є надійним і ефективним рішенням для забезпечення безпеки. Вона також має сертифікати відповідності CE та FCC, що підтверджує її якість та надійність.
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | купольна (dome) |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Чутливість: | немає даних |
| Тип: | дротові |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | немає даних |
| Вага: | немає даних |
| Підтримка 4G/LTE: | немає |
| Підтримка Wi-Fi: | немає |
| Робота від сонячної батареї: | немає |
| Робота від акумуляторних батарей: | немає |
| Звукова сигналізація: | немає |
| Світлова сигналізація: | немає |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Bluetooth: | немає |
| Хмарне сховище: | є |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Визначення номерних знаків: | є |
| Детектор руху: | є |
| У комплекті: | камера, інструкція |
| Клас захисту: | IP66 |
| Слот для карт пам'яті: | немає |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | - |
| Діапазон робочих температур: | -20°C~+50°C |
| Робоча напруга: | РоЕ |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Додаткові дані: | - |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Розмір матриці: | 1/1.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 56.7° |
| Кут огляду по горизонталі: | 109.9° |
| Кут нахилу: | немає даних |
| Кут повороту: | немає даних |
| Формат відео: | H.265, H.264, MJPEG |
| Роздільна здатність відео: | 3840x2160 |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит IP-камера Ubiquiti UniFi G6 Turret (UVC-G6-TURRET-W)
Цена: 10159 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов