Код товара: 11-90418
Повна сумісність з новітніми процесорами Intel, а також з AMD RYZEN. Технологія управління потужністю для кожного процесора працює бездоганно, так що користувачеві не потрібно турбуватися про питання сумісності.
Забезпечується безперебійна подача живлення на ПК при одночасному зниження надлишкового енергоспоживання завдяки використанню високопродуктивних довговічних і надійних деталей.
Фільтр електромагнітних перешкод пригнічує частоту, яка викликає шум, для оптимізації роботи системи.
Забезпечує стабільну напругу без перевантажень по вхідному току.
Активний метод компенсації реактивної потужності з максимальним коефіцієнтом потужності до 99% забезпечує безперебійну та стабільну роботу і високу енергоефективність. Висока ефективність забезпечує безпечну, стабільну роботу системи з низьким рівнем шуму компонентів, низьким тепловиділенням від деталей і мінімальними коливаннями електроживлення.
Конструкція з одинарною шиною забезпечує показники до +12В і 630Вт доступної потужності при ефективності 90%, забезпечуючи стабільну напругу живлення процесора і відеокарти, які є основними компонентами ПК.
Конденсатор 105°C забезпечує стабільне живлення навіть при високому навантаженні і температурі.
Подвійний алюмінієвий блок радіатора встановлений, щоб звести до мінімуму внутрішнє тепловиділення.
Всі вживані матеріали екологічно безпечні і нешкідливі.
Сертифіковані продукти екологічно безпечні і не завдають шкоди організму людини. Продукт отримав сертифікацію після того, як в результаті досліджень XRF було встановлено, що рівень змісту 10 небезпечних речовин нижче рівня, встановленого стандартом для електронних продуктів, які експортуються в Європу. Всі продукти Zalman спочатку виробляються з урахуванням стандартів RoHS.
| Форм-фактор: | ATX |
| Потужність: | 600 Вт |
| 4+4 pin CPU: | 1 |
| 4-pin CPU: | немає |
| 8-pin CPU: | немає |
| PCI-E 6pin: | немає |
| PCI-E 6+2pin: | 2 |
| PCI-E 8pin: | немає |
| SATA: | 4 |
| Molex: | 3 |
| Floppy: | немає |
| Модульне підключення: | немає |
| Охолодження: | немає даних |
| Стандарт 80 Plus: | немає даних |
| Рівень шуму: | немає даних |
| Габарити: | 150х140х86 мм |
| Вага: | 1.98 кг |
| Колір: | чорний |
| +5V: | 15А |
| +3.3V: | 16А |
| +12V1: | 45А |
| +5Vsb: | 2А |
| -12V: | 0.3А |
| +12V2: | немає |
| +12V3: | нет |
| +12V4: | немає |
| PCI-E 16pin (Gen 5): | немає |
| Довжина кабеля: | - |
| Наявність підсвічування: | без підсвічування |
| ККД: | 83% |
| Вхідна напруга: | 230 В |
| PFC (Power Factor Correction): | пасивний |
| OPP/OLP (захист від перевантаження): | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі): | є |
| SCP (захист від короткого замикання): | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі): | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм): | немає |
| OTP (захист від перегрівання): | немає |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги): | немає |
| NLO (робота без навантаження): | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
24 месяца
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
24 месяцаДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Блок питания ZALMAN WattBit II ZM600-XEII 600W v.2.3 Fan 12см 83+ max
Цена: 1946 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов