Затискний вимірювач Habotest DC1000V/1000A, AC750V/1000A (HT208D)
Характеристики
Затискний вимірювач HABOTEST DC1000В/1000A, AC750В/1000A дозволяє вимірювати: постійний струм, змінний струм, постійну напругу, змінну напругу, опір, місткість конденсатора до 100мФ, частоту до 10МГц, виконує перевірку цілісності діодів та ланцюгів. Затискний вимірювач призначений для безконтактного вимірювання струму. З підсвічуванням екрана, функцією вимірювання температури, попередженням про низький заряд батареї. Він має спеціальні скоби для кріплення кабелів та скобу для підвішування мультиметра на стіну. Автоматичне вимкнення живлення заощаджує заряд батареї. Дисплей із 6000-розрядною шкалою. Компактний, ергономічної форми, зручно тримати у руці, корпус стійкий до механічних пошкоджень. У комплекті з вимірювальними проводами та зручним футляром. Батареї не включені.
Технічні дані:
  • Постійна напруга: 600мВ/6В/60В/600В/1000В; accuracy +/-(0.5%+3)
  • Постійний струм: 60A/600A/1000A; accuracy +/-(2.5%+5)
  • напруги змінного струму: 600мВ / 6В / 60В / 600В / 750В; accuracy +/-(0.8%+3)
  • Опір: 600Ом / 6кОм / 60кОм / 600кОм / 6MОм / 60MОм; accuracy +/-(0.8%+3)
  • Місткість: 10нФ/100нФ/1мкФ/10мкФ/100мкФ/1мФ/10мФ/100мФ; accuracy +/-(4.0%+5)
  • Частота: 10Гц/100Гц/1кГц/10кГц/100кГц/1МГц/10MГц; accuracy +/-(1.0%+3)
  • Коефіцієнт заповнення: 1%-99%; accuracy +/-(1.0%+2)
  • Температура: -20-1000 градусів; accuracy +/-(1.0%+2)
  • Продзвонювання
  • Діодний тест
  • Фіксація поточного показу HOLD
  • NCV
  • Підсвічування
  • Ліхтарик
  • DCA ZERO
  • Індикатор розірваної батареї
  • Режим автовимкнення
  • Вимір середньоквадратичного значення
  • VFD
  • INRUSH
  • MAX/MIN
  • REL
  • Живлення: 3x1.5В AAA
  • Рейтинг безпеки: EN61010-1, -2-030, EN61010-2-033, EN61326-1 CATIII 1000V, CATIV 600V
  • Розмір: 240 x 85 x 30 мм (35 x 35 x 60 мм)
  • Вага: 314 г
  • Розмір в упаковці: 290 х 135 х 60 мм
  • Вага в упаковці: 630 г
Вимірювання:тестування ємності
Особливості:функція утримання показань
Тип батареї:3 х ААА
Розміри:240 х 85 х 30 мм
Вага:314 г
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки