Зарядний пристрій для акумуляторів 24V 10A (NV822720)
Характеристики
Автоматичний інтелектуальний зарядний пристрій з вбудованою системою управління зарядкою для свинцево-кислотних та LiFePO4 акумуляторів 24 В. Призначений для зарядки та обслуговування акумуляторів, що використовуються в різних системах 24 В. Автоматично визначає стан акумулятора та вибирає відповідний режим зарядки.
Особливості:
Світлодіодний індикатор показує вибраний тип акумулятора та робочий стан зарядного пристрою.
Максимальний струм заряджання становить 10 А, що робить пристрій придатним як для заряджання, так і для підтримки акумулятора.
У комплекті є затискачі для зручного підключення до акумулятора.
Широкий діапазон вхідної напруги дозволяє використовувати пристрій в різних умовах.
Компактний дизайн забезпечує зручність використання та зберігання.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 180-240V AC.
Струм зарядки (Imax): 10 A.
Частота: 47-63 Hz.
Вхідний струм: 1.56 A.
Вихідний струм: 0-10 A.
Підтримувані типи акумуляторів: STD, AGM, GEL, CAL, LiFePO4.
Напруга заряджання: 28.8 V (STD); 28.4 V (GEL); 30.0 V (CAL); 29.2 V (AGM); 29.2 V (LiFePO4).
Напруга підзарядки: 26.8 V (STD); 26.4 V (GEL); 27.6 V (CAL); 27.2 V (AGM); (не застосовується до LiFePO4).
Стандартна напруга підзарядки: 28.4 V ±0.2 V.
Стандартна напруга підзарядки: 27.6 V ±0.2 V.
Дисплей: світлодіодний.
Керованість (типова): 86%.
Робоча температура: від 0 °C до +60 °C.
Робоча вологість: 20–90 % відносної вологості (без конденсації).
Колір: чорний.
Розмір: 156x222x87 мм.
Вага: ~1.5 кг.
Розмір в упаковці: мм.
Вага в упаковці: кг.
Є в наявності
додайте в кошик і ціна зміниться
Оплата частинами
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки