Ryobi Тример-газонокосарка акумуляторний RY18LMC30A-0 ONE+ 18В 30см висота 38-75мм EasyEdge телескоп.штанга 6.4кг (без АКБ та ЗП) 5133005917
Характеристики
Основні параметри
Тип:тример-газонокосарка
Тип двигуна:електричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення:30 см
Мінімальна висота скошування:38 мм
Максимальна висота скошування:75 мм
Прибирання
Мульчування:1
Характеристики конструкції
Конструкція:Форма рукояті D-типу
Двигун
Тип акумулятора:Li-Ion
Напруга акумулятора:18 В
Особливості
Комплектація:без акумулятора, зарядного пристрою
Фізичні
Колір:салатовий
Упаковка:
Ширина:39 см
Высота:18 см
Глубина:96 см
Всі характеристикиМенше характеристик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки