Телевізор Romsat 32HSQ1221T2
Характеристики
Лаконічний дизайн
Телевізор виконаний у класичному чорному кольорі, корпус відрізняється сучасним стилем та міцністю. Стійкі ніжки забезпечують надійне розташування на горизонтальній поверхні, а підтримка стандарту VESA (100x100 мм) дозволяє легко закріпити пристрій на стіну.
Реалістичне зображення
Тюнер і системи кольоровості
Функціональні можливості
  • Фото: jpeg, bmp, png, gif, mpo.
  • Відео: avi, mpg, mov, ts, mkv, mp4, vob, flv (H.264, H.265).
  • Аудіо: mp3, aac, flac, pcm.
  • Текст: srt, ass, txt.
Розумні функції
Звук та підключення
Телевізор оснащений потужною аудіосистемою з двома динаміками по 10 Вт кожен, що створюють об'ємний звук. Для підключення зовнішньої техніки передбачені:
  • 3 HDMI для високоякісного відео.
  • 1 Optical для цифрового аудіо.
  • 1 RJ45 (Ethernet).
  • 1 MiniAV.
  • 1 CI слот.
  • 1 вихід для навушників.
Комплект постачання
  • Ніжки для встановлення.
  • Пульт дистанційного керування.
  • Інструкція.
  • Батарейки.
Габарити та енергоспоживання
  • Енергоспоживання: 55 Вт.
Тип телевізора:Smart TV
Примітка:Офіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану:32"
Роздільна здатність екрану:1366 x 768
Тип матриці:VA
Тип підсвічування:Direct LED
Час відгуку матриці:7mc
Частота оновлення:60 Гц
Частота розгортки панелі:60 Гц
Процесор зображення:ARM Cortex-A53 Quad core 1GHz
HDR:без HDR
Тип тюнеру:цифровий DVB-T2
Система кольоровості (підтримувані стандарти):SECAM
Потужність динаміків:2 х 10 (20 Вт)
Інтерфейси підключення:Антенний
Wi-Fi:так
Підтримка Smart TV:так
Операційна система:Android 14 (AOSP)
Енергоспоживання:55 Вт
CPU:ARM Cortex-A53 Quad core 1GHz
GPU:Mali TM-450 Dual core
DDR:1G
Flash Memory:8GB
VESA:VESA (100х100мм)
Розміри з підставкою:715 х 465 х 200 мм
Розміри без підставки:715 х 420 х 65 мм
Вага з підставкою:3.4 кг
Вага без підставки:3.2 кг
Колір:чорний
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки