Код товару: 16-76331
Samsung QE75QN85FAUXUA оснащений передовим дисплеєм NeoQLED 4K, який завдяки підсвічуванню Mini LED забезпечує високу яскравість, контрастність і деталізацію навіть у найтемніших сценах. Потужний процесор Neural Quantum Processor 4K оптимізує якість зображення в реальному часі, забезпечуючи природні кольори та глибокі чорні відтінки. Частота оновлення 100 Гц (Motion Xcelerator Turbo+) гарантує плавне відображення динамічних сцен. Smart Tizen надає зручний доступ до стрімінгових сервісів, а підтримка Dolby Atmos дозволяє повністю зануритись у багатоканальне звучання.
Основні характеристики:
• Діагональ: 75"
• Дисплей: NeoQLED, 4K UHD (3840x2160)
• Частота оновлення: 100 Гц
• Процесор: Neural Quantum Processor 4K
• Операційна система: Tizen
• Технології: HDR10+, Quantum Matrix Technology, Dolby Atmos
• Інтерфейси: HDMI 2.1, USB, LAN, Wi-Fi, Bluetooth
• Дизайн: ультратонкий, чорний колір
• Код виробника: QE75QN85FAUXUA
Переваги використання:
• Яскраве та чітке зображення завдяки Mini LED підсвічуванню
• Висока деталізація та природні кольори
• Плавне відображення рухів завдяки 100 Гц
• Доступ до всіх стрімінгових сервісів через Tizen
• Підтримка Dolby Atmos для об’ємного звуку
• Сучасний тонкий дизайн
| Основні | |
| Тип телевізора: | NeoQLED телевізор |
| Призначення: | споживчий |
| Розмір діагоналі: | 75 " |
| Роздільна здатність екрану: | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц: | 100 |
| Частота оновлення в ігровому режимі: | 144 Гц |
| SmartTV: | 1 |
| Smart платформа: | Tizen |
| Технічні | |
| Графічний процесор: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Енергоспоживання стандартне: | 115 Вт |
| Енергоспоживання в режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Енергоспоживання річне: | 160 кВт |
| Клас енергоефективності: | A+ |
| Зображення | |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі: | 178 |
| Кут огляду по горизонталі: | 178 |
| ТВ тюнер | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Порти і роз'єми | |
| Входи: | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Виходи: | Оптичний |
| Кількість HDMI: | 4 шт |
| Кількість USB: | 2 шт |
| CI-модуль: | 1 |
| Обмін даними | |
| Дротове підключення: | Ethernet |
| Бездротове підключення: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Звук | |
| Система динаміків: | 2.2 |
| Кількість динаміків: | 2 |
| Потужність звуку: | 40 Вт |
| Сабвуфер: | 1 |
| Об'ємне звучання: | 1 |
| Інтернет-можливості | |
| Підтримка додатків: | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів: | YouTube, Samsung Apps, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Multi-view, HDR 10+, Supreme UHD Dimming, Bixby, FreeSync Premium Pro, Super Ultra Wide Game View/Game bar, OTS Lite, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, Auto HDR Remastering, 360 Audio, Game Motion Plus, Apple AirPlay, Q-Symphony, Daily+, VRR, Storage Share, Generative Wallpaper, Karaoke Mic, Dynamic Black EQ, Surround Sound, масштабування 4K Upscaling |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Настінне кріплення VESA: | 400х400 |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою: | 1670.2 x 1012.9 x 331.5 |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки: | 1670.2 x 958.2 x 46.7 |
| Вага без підставки: | 32.2 кг |
| Вага з підставкою: | 33.9 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 16 см |
| Высота: | 107 см |
| Глубина: | 181 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Телевізор 75" Samsung NeoQLED 4K 100Hz Smart Tizen Black QE75QN85FAUXUA
Ціна: 113989 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає