Код товару: 17-45003
Світильник OSRAM CEILING PAVO Round 48Вт 4000K — це ефективний накладний LED-світильник для стельового монтажу, призначений для основного освітлення житлових і комерційних приміщень. Завдяки високому світловому потоку та широкому куту розсіювання 120° він забезпечує рівномірне освітлення без затемнених зон. Світильник має сучасний мінімалістичний дизайн у білому кольорі, що дозволяє легко інтегрувати його в різні інтер’єри.
| Основні | |
| Тип: | Світильник стельовий (накладний LED) |
| Тип монтажу: | Накладний |
| Потужність, Вт: | 48 |
| Світловий потік, лм: | 5280 |
| Колірна температура: | 4000 К |
| Живлення: | 220-240В |
| Тип підключення: | дротове |
| Коефіцієнт передачі кольору: | >80 |
| Час увімкнення: | миттєвий (<1 с) |
| Рівень освітленості: | Високий, рівномірний розподіл |
| Клас енергоефективності: | A+ |
| Ступінь захисту: | IP 20 |
| Клас захисту: | I |
| Світлова віддача: | 110 лм/Вт |
| Кут випромінювання: | 120 ° |
| ККД: | високий (LED) |
| Кут розсіювання: | 120 |
| Термін служби лампи: | 30000 год |
| Форма: | круглий |
| Колір світла: | Нейтральний білий |
| Додатково: | LED-модуль незмінний |
| Електронні компоненти: | Вбудований драйвер |
| Сертифікат: | CE, RoHS |
| Особливості: | рівномірне освітлення, енергоефективність, довгий термін служби |
| Тривалість зарядки: | 30000 год |
| К-ть циклів увімкн./вимкнен.: | 15000 |
| Фізичні | |
| Кількість ламп у наборі: | 1 |
| Матеріал корпуса: | метал |
| Світловипромінювальний матеріал поверхні: | полімер |
| Робоча температура: | -20…+40 °C |
| Монтажний розмір, мм: | 475 |
| Розміри, мм: | 475 76 |
| Вага, кг: | 1.15 |
| Колір: | білий |
| Колір плафону: | білий |
| Колір основи: | білий |
| Матеріал плафону: | полімер |
| Комплектація: | світильник, інструкція, монтажний комплект |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 48 см |
| Высота: | 8 см |
| Глубина: | 48 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Світильник накладний OSRAM CEILING PAVO 480мм Round 48Вт 4000K 4099854664502
Ціна: 1098 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає