Код товару: 16-98538






Особливості:
Модель оснащена набором програм для різних типів тканин: від бавовни до делікатних і вовняних. Програма Hygiene Wash забезпечує знищення до 99,9 % бактерій під час прання при високих температурах. Функція обробки парою Steam Hygiene додає свіжості, усуває запахи та пом’якшує тканину. Технологія Anti-Wrinkle зменшує зминання одягу, полегшуючи подальше прасування, а програма Drum Hygiene підтримує чистоту барабана, запобігаючи появі неприємних запахів.
Гігієна барабана з програмою Tub Wash
Підтримуйте свою машину в чудовому стані, регулярно запускаючи програму Tub Wash при температурі 90 °C для повної чистоти. Це допомагає зменшити неприємний запах машини і залишає білизну свіжою.
Легке прасування з функцією Anti-Wrinkle
Функція захисту від зморшок спрощує прання вдома, зменшуючи ймовірність утворення складок на одязі. Після завершення циклу барабан продовжує м’яко обертатися та перевертати, щоб запобігти утворенню складок, що полегшує прасування одягу.
Технології:
Для кого:
| Основні | |
| Тип: | прально-сушильна |
| Тип завантаження: | фронтальна |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | C |
| Завантаження білизни для прання: | 8 кг |
| Завантаження білизни для сушіння: | 5 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ): | 1400 об/хв |
| Функції | |
| Програми: | Бавовна, Вовна, Швидке прання, Бавовна ЕКО, Спідня білизна, Гігієнічна, Джинси, Очищення барабана, Сорочки, Делікатне прання, Дитячі речі, Ковдра, Змішані тканини, кольорові речі |
| Бавовна: | 1 |
| Змішані / Кольорові тканини: | 1 |
| Делікатна: | 1 |
| Вовна: | 1 |
| Швидке прання: | 1 |
| Додаткові опції: | легке прасування, вибір швидкості віджиму, вибір температури прання, старт/пауза, Додаткове полоскання, Функція "Дозавантаження" , вибір типу плям, обробка парою |
| Показники ефективності | |
| Споживання води при пранні: | 48 л |
| Річне споживання води: | 8989 л |
| Річне споживання електроенергії: | 192 кВт*рік |
| Управління і дисплей | |
| Таймер відстрочки старту: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | захист від дітей, Мова пристрою: українська, ремінний привід двигуна, нерозбірний барабан, верхня кришка не знімається |
| Матеріал бака: | поліплекс |
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип барабана: | Перфорована конструкція |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Колір дверцята: | чорний |
| Рівень шуму при пранні: | 55 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні: | 76 дБ |
| Вага: | 64 кг |
| Габарити | |
| Висота: | 85 см |
| Ширина: | 69 см |
| Глибина: | 60 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 88 см |
| Глубина: | 66 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Прально-сушильна машина Hitachi фронтальна, 8(5)кг, 1400, A, 60см, дисплей, пара, інвертор, білий BD-D802HVOW
Ціна: 30182 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає