Код товару: 17-13433




















Особливості:
Модель оснащена інтелектуальною системою AI DD, яка аналізує властивості тканини та підбирає оптимальні рухи барабана 6 Motion. Функції Steam і TurboWash 360 забезпечують глибоке очищення, усуваючи бактерії та алергени, а також скорочують час прання. Інверторний двигун Direct Drive з прямим приводом забезпечує стабільну роботу та мінімум шуму. Через мобільний додаток LG ThinQ користувач може керувати пристроєм, завантажувати додаткові програми та проводити Smart Diagnosis.
Технології:
Для кого:
| Основні | |
| Тип: | пральна |
| Тип завантаження: | фронтальна |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас віджиму: | B |
| Завантаження білизни для прання: | 9 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ): | 1200 об/хв |
| Функції | |
| Кількість програм прання: | 14 |
| Програми: | Бавовна, Делікатна, Спортивний одяг, Моя програма, Гіпоалергенне прання, Очищення барабана, TurboWash 39, Еко 40-60, Вовна / Ручне прання, Пухова ковдра, Змішані тканини, Повсякденне прання, Прання з ШІ (AI Wash), Швидке 14 |
| Бавовна: | 1 |
| Змішані / Кольорові тканини: | 1 |
| Делікатна: | 1 |
| Вовна: | 1 |
| Ручне прання: | 1 |
| Еко - цикл: | 1 |
| Додаткові опції: | Попереднє прання, Віджимання, без віджиму, вибір температури прання, Полоскання, контроль піноутворення, Полоскання +, віддалений старт, відкласти завершення, Вибір швидкості віджиму, додати речі, пришвидшене прання: Звичайне прання, TurboWash, 'Можливість додати функцію "TurboWash" до програми прання, Можливість додати функцію обробки пари до програми прання |
| Технології: | Технологія контролю напруги (174-400 В) |
| Показники ефективності | |
| Споживання води при пранні: | 50 л |
| Споживання електроенергії: | 0.438 кВт/ год |
| Діапазон температур прання: | 95/60/40/30/20/Холодна |
| Управління і дисплей | |
| Дисплей: | 1 |
| Тип дисплея: | LED |
| Тип управління: | сенсорне, поворотний механізм |
| Індикатор блокування дверцят: | 1 |
| Індикатор помилок: | 1 |
| Звуковий сигнал: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Smart Diagnosis, TurboWash, Технологія визначення властивостей тканини AI DD ™, Інтелектуальні функції LG ThinQ™ (Wi-Fi), Технологія ''6 рухів турботи'' 6 Motion, Індикація залишкового часу програми, 'Система зменшення рівня вібрації, Блокування панелі керування від дітей, індикатор етапу циклу прання, індикація обраних параметрів програми прання, індикація незачинених дверцят, індикація помилок у роботі, затримка завершення циклу прання (3-19 годин), автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштувань, Функція обробки парою Steam, Індикація завершення роботи, відкриття дверей: праворуч, Збільшений розмір перемикача програм, індикація режиму "Відкласти завершення", індикація режиму "Блокування від дітей", індикація режму "Віддалений старт", Завантаження додаткових програм через додаток LG ThinQ™ по Wi-Fi |
| Прямий привід двигуна: | 1 |
| Матеріал бака: | надміцний ABS-пластик |
| Матеріал ТЕНа: | нікелюмід |
| Захист від дітей: | 1 |
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип барабана: | Бульбашковий |
| Матеріал ребер барабана: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Польща |
| Фізичні | |
| Колір: | платиново-сріблястий |
| Колір дверцята: | чорний |
| Діаметр завантажувального люка: | 30 см |
| Об'єм барабана: | 58 л |
| Рівень шуму при віджиманні: | 71 дБ |
| Кут відкриття дверей: | 150 |
| Габарити | |
| Висота: | 85 см |
| Ширина: | 57 см |
| Глибина: | 47.5 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 88 см |
| Глубина: | 63 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Пральна машина LG фронтальна, 9кг, 1200, A, 48см, дисплей, пара, інвертор, сріблястий F2Y7FS5P
Ціна: 28799 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає