Код товару: 17-23381
Пральна машина Bosch поєднує компактні габарити з продуманим функціоналом для щоденного прання. Завантаження до 7 кг підходить для домашнього використання. Інтелектуальні системи керування оптимізують витрати води та електроенергії. Дисплей спрощує контроль за перебігом програми, а сенсорні кнопки забезпечують зручне керування.
Фронтальний тип завантаження
Місткість: 7 кг
Швидкість віджиму 400–1200 об/хв
Клас енергоефективності A
Дисплей із відображенням параметрів циклу
Функція дозавантаження білизни
Антивібраційні смуги на бокових стінках
Таймер відстрочки завершення до 24 год
EcoSilence Drive — безщітковий двигун
ActiveWater Plus — автоматичне визначення навантаження
Контроль дисбалансу
Розпізнавання піни та додаткове ополіскування
Електронний контроль температури та програм
Для невеликих сімей
Для користувачів, які цінують економію ресурсів
Для квартир з обмеженим простором
Для тих, хто потребує тихої роботи техніки
| Основні | |
| Тип: | Пральна машина фронтальна |
| Тип завантаження: | фронтальна |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | B |
| Завантаження білизни для прання: | 7 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ): | 1200 об/хв |
| Функції | |
| Кількість програм прання: | 10 |
| Програми: | Бавовна, Змішані/кольорові тканини, Делікатна, Додаткове полоскання, Швидке прання, Легке прасування, Антиалергія, Екоцикл, Вовна |
| Бавовна: | 1 |
| Змішані / Кольорові тканини: | 1 |
| Делікатна: | 1 |
| Вовна: | 1 |
| Швидке прання: | 1 |
| Додаткове полоскання: | 1 |
| Анти - алергія: | 1 |
| Еко - цикл: | 1 |
| Додаткові опції: | вибір швидкості віджиму, SpeedPerfect, затримка завершення програми прання, дозавантаження |
| Технології: | Active Water Plus, Контроль дисбалансу, EcoSilence Drive, Автоматичне розпізнавання піни |
| Показники ефективності | |
| Споживання води при пранні: | 44 л |
| Споживання електроенергії: | 4 кВт/ год |
| Діапазон температур прання: | 20–90 °C |
| Управління і дисплей | |
| Дисплей: | 1 |
| Тип дисплея: | цифровий |
| Тип управління: | сенсорне, механічне |
| Таймер відстрочки старту: | 1 |
| Контроль піноутворення: | 1 |
| Контроль дисбалансу: | 1 |
| Індикатор робочого циклу: | 1 |
| Індикатор пуск / пауза: | 1 |
| Індикатор блокування дверцят: | 1 |
| Індикатор помилок: | 1 |
| Звуковий сигнал: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Cпеціальні антивібраційні смуги на бокових стінках приладу, лічильник програм |
| Матеріал бака: | полімер |
| Матеріал ТЕНа: | нержавіюча сталь |
| Захист від протікання: | 1 |
| Захист від дітей: | 1 |
| Матеріал барабану: | нержавіюча сталь |
| Тип двигуна: | Інверторний, Безщітковий |
| Тип барабана: | Стандартний |
| Тип ребер барабана: | стандартні |
| Матеріал ребер барабана: | пластик |
| Розташування ребер барабана: | Симетричне |
| Комплектація: | інструкція, гарантійний талон, пральна машина |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Колір дверцята: | білий |
| Діаметр завантажувального люка: | 32 см |
| Об'єм барабана: | 65 л |
| Рівень шуму при віджиманні: | 71 дБ |
| Вага в упаковці: | 71.3 кг |
| Номінальна напруга: | 220 В |
| Кут відкриття дверей: | 160 |
| Габарити | |
| Висота: | 84.8 см |
| Ширина: | 69 см |
| Глибина: | 58.8 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 87 см |
| Глубина: | 65 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Пральна машина Bosch фронтальна, 7кг, 1200, A, 59см, дисплей, білий WGE02200BY
Ціна: 21357 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає