Штангенциркуль Toptul цифровий 150мм, 0.01мм (IACC1150)
Характеристики
Штангенциркуль електронний 150 мм, 0.01мм TOPTUL IACC1150
Характеристики:
  •  Тип: Електронний
  • Довжина: 235 мм
  • Довжина губок: 40 мм
  • Точність вимірювання: 0.02 мм
  • Градація: 0.02 мм/ 0.001 inch
Матеріал інструменту:метал
Шкала вимірювання:циферблатний
Система вимірювання:метрична
Точність вимірювання:0.02 мм
Діапазон вимірів:до 150 мм
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки