Принтер чеків X-PRINTER Xprinter XP-Q260III USB, RS232, Ethernet (XP-Q260III)
Характеристики
Принтер Xprinter Q260IIINK являє собою практичний, високоякісний і надійний пристрій для термодруку чеків, який широко застосовують у сфері громадського харчування, системі роздрібної торгівлі, медицини та логістики. Це надійний і продуктивний, друкувальний зі швидкістю 260 мм/сек чековий принтер, який є винятково простим у використанні. Цей принтер може друкувати на папері завширшки 80 мм і 58 мм, має високі продуктивні можливості, невисоку вартість і легендарну надійність. Важливо, Xprinter Q260IIINK має функцію автоматичного обрізувача чеків, що заощадить ваш час. Він легко впорається з великим товароопереворотом.
Відмітні риси принтера:
  • Друк на швидкості 260 мм/с;
  • Роздільна здатність друку вісім точок на міліметр;
  • Порт для під'єднання ящика для грошей;
  • Індикатор помилок;
  • Миттєва заміна матеріалу;
  • Автоматичний обрізувач;
  • Індикатор нагрівання друкованої головки;
  • Сумісність з усіма Win і Linux;
  • Запас роботи термоголовки — 100 кілометрів;
  • Друк 2D и QR-кодів;
  • Якісні та довговічні механізми
Тип:настільний
Тип друку:термодрук
Ширина витратного матеріалу:80 мм / 57.5 мм
Діаметр витратного матеріалу:83 мм
Інтерфейси:RS-232
Автообрізка чека:є
Розміри:185 х 140 х 135 мм
Вага:1.6 кг
Колір:чорний
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки