Принтер чеків X-PRINTER XP-E200M USB (XP-E200M-U-0072)
Характеристики
Принтер чеків X-PRINTER XP-E200M USB (XP-E200M-U-0072) – це оптимальне рішення для підприємств, які цінують швидкість, ефективність та якість. Цей настільний принтер використовує термодрук, забезпечуючи максимальну швидкість до 200 мм/с, що значно підвищує продуктивність на робочому місці. Ви з легкістю можете змінювати ширину витратного матеріалу завдяки перегородці-регулятору, обирати між 58 мм та 80 мм, що робить його універсальним для різних потреб бізнесу.
Тип:настільний
Тип друку:термодрук
Максимальна швидкість друку:200 мм/с
Розмір шрифту:B: 9 x 17 точок
Ширина витратного матеріалу:58 мм / 80 мм
Інтерфейси:USB
Розмір буфера пам'яті:128 КБ
Операційна система:WinXP
Джерело живлення:100 - 240 В
Розміри:178 х 140 х 128 мм
Вага:1.2 кг
Колір:чорний
Всі характеристикиМенше характеристик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
12 місяців
Докладніше
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки