Код товару: 15-62675
Пральна машина напівавтомат Grunhelm GWB-W403-B - це надійна модель з вертикальним завантаженням, яка ідеально підходить для економії води та електроенергії під час прання. З максимальною завантажувальною ємністю до чотирьох кілограмів білизни, ця пральна машина відповідає класу енергоспоживання A, що забезпечує ефективне використання ресурсів.
Оснащена колекторним двигуном з потужністю 150 Вт, Grunhelm GWB-W403-B має корпус та бак, виготовлені з міцного ABS-пластику. Клас захисту IPX4 дозволяє використовувати машину у вологих умовах, забезпечуючи додаткову безпеку. Рівень шуму під час прання становить 62 дБ, що робить її відносно тихою в роботі.
Ця модель має компактні розміри 57 х 38.5 х 39 см і вагу 6 кг, що дозволяє легко розмістити її у будь-якому приміщенні. Вона також може використовуватись без підключення до центрального водопостачання, що є великою перевагою. Блакитний колір корпусу додає стильного акценту в будь-який інтер'єр.
Grunhelm GWB-W403-B - це чудовий вибір для тих, хто шукає ефективну та зручну пральну машину напівавтомат з вертикальним завантаженням.
| Тип: | напівавтомат |
| Тип двигуна: | колекторний |
| Спосіб установки: | окремостоячий |
| Тип завантаження: | вертикальне завантаження |
| Максимальне завантаження білизни: | 4 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв: | відсутня |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Клас прання: | E |
| Особливості: | індикація залишку часу до закінчення прання |
| Висота: | 57 см |
| Ширина: | 38.8 см |
| Глибина: | 39 см |
| Вага: | 6 кг |
| Колір корпусу: | синій |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Пральна машина напівавтомат Grunhelm GWB-W403-B
Ціна: 3036 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає