Код товару: 15-18258
Економія енергії
Коли ви обираєте програму ECO, ваш прилад використовуватиме нижчі температури миття та полоскання й мінімізує кількість необхідної води, забезпечуючи ефективне видалення бруду.
Дбайливе очищення навіть кришталевих виробів
Завдяки цій спеціально розробленій програмі для скляного посуду посудомийні машини від Gorenje дбайливо піклуються про весь ваш скляний посуд. Завдяки нижчій температурі миття програму безпечно використовувати навіть для кришталевих виробів.
HotWater Connection
Посудомийні машини Gorenje можна підключати до гарячої води (щонайбільше 60 °C) замість холодної. Підключення до гарячого водопостачання скорочує тривалість програм і зменшує споживання електроенергії посудомийною машиною. Рішення, яке допоможе вашій сім’ї заощадити кошти й подбати про довкілля.
З урахуванням кожної каструлі
Дійсно проста дворівнева система встановлення кошиків дає змогу помістити навіть найбільші каструлі та тарілки. Завдяки цьому внутрішня частина вашої посудомийної машини повністю адаптується до ваших поточних потреб.
Безперебійна робота фільтра
Поєднання системи промивання та автоматичного запобігання засміченню фільтра гарантує, що фільтр працює бездоганно та вимагає значно менше обслуговування.
Мінімалістичний висувний дозатор мийного засобу
Нові посудомийні машини Gorenje оснащені мінімалістичним висувним дозатором мийного засобу, звідки безшумно висувається капсула. Функціонально простий в очищенні дозатор дозволяє краще дозувати мийний засіб і мити всі види посуду.
Чистий посуд, менший рахунок за електроенергію
Завчасно запрограмуйте запуск посудомийної машини, щоб вона працювала саме тоді, коли вам зручно: наприклад, коли тарифи на електроенергію найнижчі. Посуд буде ідеально чистим якраз тоді, коли вам потрібно.
Доступна зручність
Доступна зручність. Третя полиця функціонує як акуратний піднос для столових приборів або посуду. Вона розташовується у верхній частині ванни, забезпечуючи найкращий результат прання та сушіння, а також додаючи корисний простір для розміщення речей на нижній полиці.
Більш ефективні результати миття
Додатковий розприскувач, розташований у верхній частині посудомийної машини, забезпечує краще покриття водою та ретельне ополіскування з більш ефективними результатами миття. Завжди досконало вимитий посуд і столові прибори!
Не турбуйтеся про протікання
Завдяки запобіжній функції AquaStop посудомийну машину можна залишити працювати як уночі, так і за вашої відсутності. Якщо сталося протікання, функція AquaStop автоматично припиняє подавання води, а насос зливає воду з бака посудомийної машини. Функція AquaStop повноцінно працює впродовж усього строку служби приладу.
Ідеальний сухий посуд
Чудовий вибір для швидкого сушіння за низького споживання електроенергії. Після завершення циклу миття дверцята посудомийної машини автоматично злегка відчиняються, щоб випустити надлишок пари. Це дає змогу впустити свіже повітря, щоб вимитий посуд, як-от пластикові тарілки, повністю висохнув.
| Кількість комплектів посуду: | 11 комплектів |
| Кількість програм миття: | 5 програм |
| Вид: | вузька |
| Наявність дисплея: | LED-індикація |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 3 кошика |
| Тип: | окремовстановлювана |
| Захист від дітей: | немає |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від перепадів напруги: | немає |
| Клас енергоспоживання: | A+++ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 45 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік: | 705 Вт за цикл / 198 кВт за рік |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Самоочисна система фільтрації: | є |
| Wi-Fi-керування: | немає |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Підсвічування камери: | немає |
| Колір: | сріблястий |
| Ширина: | 44.8 см |
| Глибина: | 60 см |
| Висота: | 84.5 см |
| Наявність ополіскувача: | немає |
| Наявність солі: | немає |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Таймер відкладення старту: | немає |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | немає |
| Обробка парою: | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
| Інші програми: | автоматична, 60 хвилин, для миття скла |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина Gorenje GS541D10X
Ціна: 18259 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає