Код товару: 16-96425
Особливості
Вбудована посудомийна машина Electrolux серії 600 оснащена системою SatelliteClean®, що забезпечує втричі краще покриття порівняно зі звичайними розпилювачами. Подвійне обертання та зміна кута подачі води дають змогу ефективно очищувати навіть щільно заповнені кошики та великі предмети, такі як дека або місткі миски.
Висувний ящик MaxiFlex дає змогу зручно розміщувати столові прибори, аксесуари, лопатки, вінчики та інші предмети нестандартної форми. Регульовані розділювачі забезпечують правильне позиціювання кожного елемента та стабільність під час циклу миття.
Керування програмами здійснюється через сенсорний повзунок QuickSelect, який дозволяє обрати бажану тривалість циклу. Екоіндикатор Ecometer підказує найефективніші налаштування за допомогою зелених смуг, що допомагають зменшити витрати води та електроенергії. Текстова панель з чіткими позначеннями та символами спрощує орієнтацію в режимах.
Для посуду з тонкого скла передбачені м’які гумові фіксатори SoftSpikes, що утримують келихи та інші делікатні предмети у стійкому вертикальному положенні.
Індикатор Beam on Floor забезпечує безшумні повідомлення про стан роботи машини. Червона крапка на підлозі означає активний цикл, зелена — завершення. Такий спосіб індикації зручний у поєднанні з тихою роботою інверторного двигуна.
Система AirDry завершує цикл природним сушінням: дверцята автоматично прочиняються наприкінці програми для ефективного відведення вологи. Сенсор води аналізує рівень забруднення та підбирає оптимальний обсяг води, а система Thermo Efficient використовує підігрів із мережі для зниження енергоспоживання.
Є підтримка відкладеного старту від 1 до 24 годин, індикатор часу до завершення циклу, індикатори солі та ополіскувача, а функція автоматичного вимкнення знижує витрати електроенергії між циклами. Компактна вбудована конструкція гармонійно інтегрується в кухонний простір.
Для кого
| Основні | |
| Тип установки: | вбудована |
| Витрата води за цикл: | 10.5 л |
| Кількість комплектів посуду: | 14 |
| Кількість програм мийки: | 8 |
| Двигун: | інверторний |
| Приєднувальна потужність: | 1950 Вт |
| Класи ефективності | |
| Клас миття: | A |
| Клас енергоспоживання: | D |
| Управління | |
| Тип управління: | електронний, сенсорний |
| Дисплей: | 1 |
| Індикатор наявності солі: | 1 |
| Індикатор наявності ополіскувача: | 1 |
| Таймер відстрочки запуску: | 1 |
| Функції | |
| Програма інтенсивного миття: | 1 |
| Промінь на підлозі: | 1 |
| Особливі: | AirDry Technology, Сенсор забруднення, Система Thermo Efficient, Система зупинки води, Розпилювач FlexiSpray Satellite, Функція автоматичного вимкнення, Індикатор часу до завершення, GlassCare, Технологія SatelliteClean |
| Додатково | |
| Програми: | 160 хвилин, 90 хвилин, ECO, Полоскання без зливу, AUTO Sense, Machine Care, 60 хвилин, Швидка 30 хвилин |
| Напруга: | 220 В |
| Короби для посуду: | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні, Верхній кошик із 2 полиці Soft Spikes, Складані полички для чашок, Пластикова ручка |
| Країна виробник: | Польща |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Габарити ( ВxШxГ ): | 81,8 х 59,6 х 55 |
| Висота для вбудовування: | 820 мм |
| Ширина для вбудовування: | 600 мм |
| Глибина для вбудовування: | 550 мм |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 67 см |
| Высота: | 85 см |
| Глубина: | 63 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина Electrolux вбудована, 14компл., D, 60см, дисплей, інвертор, 3й кошик, чорний EEM48300L
Ціна: 18573 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає