Bosch Перфоратор GBH 2-26 DFR, 800Вт, 2.7 Дж 0.611.254.768
Характеристики
- Кріплення кабелю на шарнірі, що знижує ризик його пошкодження
- Постачання м'якими накладками основної і додаткової рукояток
- Блокування (при необхідності) ударної функції
- Включення в комплект обмежувача глибини, застосовуваного при свердлінні глухих отворів
- Фіксацію робочої насадки в зручному положенні за допомогою системи кріплення Vario-Lock
- Габарити: 407х210х83 мм Максимальні діаметри свердел: для дерева – 30 мм, для бетону – 24 мм, для сталі – 13 мм
Тип:професійний
Розташування двигуна:горизонтальне (прямий)
Тип патрона:SDS+
Режими:удар
Сила (енергія) удару:2.7 Дж
Максимальна швидкість обертання:900 об/хв
Споживана потужність:800 Вт
Джерело живлення:мережа
Напруга:220 - 230 В
Максимальний діаметр свердління в бетоні:26 мм
Максимальний діаметр свердління в деревині:30 мм
Максимальний діаметр свердління в металі:13 мм
Особливості:реверс
Додатково:захист від заклинювання бура
Розміри:407 х 210 мм
Вага:2.9 кг
Всі характеристикиМенше характеристик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
36 місяців
Докладніше
36 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки