Мультиметр Habotest DC1000V/10A, AC750V/10A (HT118D)
Характеристики
Особливості:
Цифровий мультиметр поєднує кілька функцій вимірювання, таких як постійний струм, змінний струм, постійна напруга, змінна напруга, опір, ємність до 100 мкФ, частота до 10 МГц, діоди та безперервність ланцюга.
Він оснащений безконтактним датчиком виміру напруги (NCV) (90В-1000В, 50/60Гц).
З підсвічуванням екрана, функцією вимірювання температури, попередженням про низький заряд батареї.
Підставка на задній стороні корпусу дозволяє розташувати пристрій для кращого огляду показань.
Автоматичне вимкнення для заощадження батареї.
Компактний, ергономічній форми, зручно тримати у руці, корпус стійкий до механічних пошкоджень.
У комплекті із тестовими проводами. Батареї не в комплекті.
Технічні дані:
Постійна напруга: 600mV / 6V / 60V / 600V / 1000V; accuracy +/-(0.5%+3).
Постійний струм: 60uA/60mA/600mA; accuracy +/-(0.8%+3).
Постійний струм: 10A; accuracy +/-(1.2%+3).
Напруга змінного струму: 6V / 60V / 600V / 750V; accuracy +/-(1.0%+5).
Змінний струм: 60mA/600mA; accuracy +/-(1.0%+3).
Змінний струм: 10A; accuracy +/-(1.5%+3).
Опір: 600Om / 6kOm / 60kOm / 600kOm / 6MOm / 60MOm; accuracy +/-(0.8%+3).
Ємність: 10nF / 100nF / 1uF / 10uF / 100uF / 1mF / 10mF; accuracy +/-(4.0%+3).
Ємність: 100mF; accuracy +/-(5.0%+5).
Частота: 10Hz/100Hz/1kHz/10kHz/100kHz/1MHz/10MHz; accuracy +/-(1.0%+3).
Коефіцієнт заповнення: 1% -99%; accuracy +/-(1.0%+2).
Температура: -20-1000C; accuracy +/-(1.0%+3).
Дисплей: LCD.
Продзвонювання: звукова та світлова індикація.
Діодний тест.
Фіксація поточних показників HOLD.
NCV: звукова та світлова індикація.
Підсвітка.
Ліхтарик.
Пропускна спроможність: 1kHz.
Індикатор розрядженої батареї.
Тест батареї: 1.5V / 9V.
Режим автовимкнення.
Вимірювання середньоквадратичного значення.
Реєстрація MAX/MIN.
Підсвічування вхідних гнізд.
Живлення: 2x 1.5V AA.
Рейтинг безпеки: EN61010-1, EN61010-2-030, EN61010-2-033, EN61326-1 CATIII 1000V, CATIV 600V.
Гарантія: 24 місяці.
Розмір: 90x180x53 мм.
Вага: 325 г.
Розмір в упаковці: 130х205х60 мм.
Вага в упаковці: 516 г.
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Комісія: 2,9% від суми покупки