Код товару: 16-80167









Зустрічайте смартфон із найбільш інноваційним дизайном, майстерно втіленим у найтоншому та найлегшому Fold за всю історію. На його двох просторих екранах вам відкриється світ нових вражень і дивовижних ультраможливостей.
У складеному чи розкладеному вигляді Galaxy Fold7 перевершує ваші очікування від смартфона. Завдяки новому, розширеному зовнішньому екрану зі співвідношенням сторін 21:9 та ще витонченішій формі, його зручніше тримати в руці та набирати текст, ніж будь-коли раніше, що робить ваше життя ще комфортнішим. А основний дисплей із діагоналлю 8 дюймів - це найбільший екран серед смартфонів Galaxy.
Тонший, але ще міцніший і надійніший. Перший серед Galaxy, цей Fold отримав ще міцнішу рамку Armor Aluminum із покращеними властивостями.
Інноваційний шарнір Armor FlexHinge став тоншим у закритому вигляді, водночас надійно захищаючи ваш Galaxy Fold7.
Вперше на складаних смартфонах Galaxy застосовано скло Corning Gorilla Glass Ceramic 2 для ще більшої міцності разом зі склом Corning Gorilla Glass Victus 2.
Робіть дивовижні знімки у високій роздільності за допомогою потужної камери 200 МП, яка ідеально поєднується з процесором обробки зображень ProVisual. Фіксуйте кожну сцену в найдрібніших деталях, а процесор обробки зображень нового покоління ProVisual подбає про все інше. Він допомогає максимально точно передавати колір і деталі, зокрема відтінки шкіри та текстури. А потім ви зможете переглянути ваші фотографії на великому екрані для максимального ефекту занурення в реалістичне зображення.
Знімайте захопливі відео навіть за умов слабкого освітлення. Високоякісний сенсор у поєднанні з інноваційною технологією ProVisual Engine, вбудованою у центральний процесор, забезпечує глибший контраст у будь-який час доби. Шум також зменшується, тож ваші відео залишаються чіткими навіть у темряві, без потреби подальшого редагування.
Великий основний екран серії Fold забезпечує достатній робочий простір для редагування ваших відео, не пропускаючи жодної деталі. Тепер ви можете знімати, редагувати та ділитися результатами з будь-якого місця, де б ви не були.
Вміщуйте більше людей у свої селфі завдяки вдосконаленій камері основного екрана. Знімайте яскравіші й чіткіші динамічні кадри з новим покращеним сенсором. Розширений кут огляду дозволяє охопити більше людей, тож ніхто не залишиться поза кадром.
Розкрийте ігровий потенціал на найбільшому екрані Fold та з найпотужнішим мобільним процесором Snapdragon. Процесор нового покоління забезпечує виняткові вдосконалення для ігор та штучного інтелекту, значно покращуючи загальний досвід користування Galaxy. Пориньте в гру з оптимізованою підтримкою Vulkan і побачте, як трасування променів у реальному часі робить кожну сцену реалістичнішою.
Коли ви в русі, важливо насолоджуватися іграми, переглядом відео чи багатозадачністю без хвилювань щодо заряду. І саме це ви отримаєте завдяки акумулятору на 4400 мА*год і технології mDNIe, яка забезпечує максимальну енергоефективність без надмірного споживання заряду батареї.
Зберігайте всі цінні моменти - завдяки 12 ГБ або 16 ГБ оперативної пам'яті та можливості вибору з трьох варіантів внутрішньої пам'яті. Виберіть до 256 ГБ або 512 ГБ пам'яті, якщо ви полюбляєте знімати фото та переважно переглядаєте відео онлайн. Або виберіть версію до 1 ТБ пам'яті, якщо ви завзятий геймер, часто завантажуєте великі застосунки або знімаєте відео у високій роздільній здатності - щоб не перейматися браком місця та зниженням швидкодії.
Редагуйте фото так, як вам заманеться, завдяки перегляду змін поруч з оригіналом у Photo Assist. Просто натисніть і утримуйте об'єкт, щоб перемістити його, видалити або збільшити, а також змінюйте кути або доповнюйте фони.
Говоріть вільно та природно з Gemini Live, щоб отримувати інформацію в реальному часі. Поділіться моментом за допомогою камери - отримайте натхнення або пораду.
Почніть день з ясності - разом із Now Brief. Персоналізовані рекомендації, як-от актуальний прогноз погоди чи показник життєвих сил, доступні з першого погляду на захопливому екрані.
Тепер ви легко можете впорядковувати й зберігати великі зведення з вебсайтів за допомогою Galaxy AI. Просто перетягніть їх у застосунок нотаток і збережіть, щоб переглянути пізніше.
Функція Transcript Assist розшифровує аудіозаписи та впорядковує їх, створюючи зручні зведення. Galaxy AI навіть запропонує нагадування й розклад на основі змісту вашого запису.
Найкращий, найбільш персоналізований користувацький інтерфейс був створений з нуля як для великого основного екрана, так і для зовнішнього. Завдяки шпалерам, що налаштовуються, інтерактивним віджетам погоди та галереї, ваш Fold буде унікальним і неповторним.
6.5-дюймовий зовнішній екран Galaxy Fold7 став ширшим, але його компактний складаний корпус ідеально лягає в руку, тож набирати текст стало ще зручніше. Робіть свої справи з комфортом та без зусиль.
Ви не просто відкриєте новий світ, а цілу екосистему Galaxy, яка легко взаємодіє з іншими пристроями Android. Ви навіть можете без зусиль обмінюватися файлами між пристроями за допомогою функції швидкого спільного доступу. Зробіть свій вибір на користь Galaxy та відкрийте нові грані життя.
| ТОП Популярних моделей: | Samsung Galaxy Fold7 |
| Клас телефону: | Іміджеві |
| Форм-фактор: | розкладний |
| Кількість SIM-карт: | 1 SIM + e-sim |
| Формат SIM-карти: | Nano |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G): | 5G |
| Тип дисплея: | dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрану: | 8 + 6.5 |
| Роздільна здатність екрану: | 2520x1080 + 2184x1968 |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Матеріал екрану: | Gorilla Glass Victus Ceramic |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Частота процесора: | 4.32 GHz |
| Кількість ядер: | 8 core |
| Відеоядро: | Adreno 830 |
| Оперативна пам'ять: | 16 Gb |
| Вбудована пам'ять: | 1 TB |
| Кількість модулів основної камери: | 3 |
| Основна камера: | 200 + 12 + 10 Мп |
| Діафрагма основної камери: | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Також: | смартфон |
| Метод стабілізації: | оптична |
| Запис відео основної камери: | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Кількість модулів фронтальної камери: | 1 |
| Фронтальна камера: | 10 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери: | f/2.2 |
| Запис відео фронтальної камери: | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Функції камери: | спалах |
| Операційна система: | Android 16 |
| Мультимедіа: | соціальні мережі |
| Органайзер: | телефонна книга |
| Бездротові підключення: | NFC |
| Навігація: | ГЛОНАСС |
| Інтерфейси і підключення: | USB Type-C |
| Ємність акумулятора: | 4400 mAh |
| Особливості: | IPX8 |
| Вбудовані датчики: | цифровий компас |
| Безпека: | Fingerprint |
| Оснащення: | швидке зарядження |
| Також шукають: | 2025 року |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Розміри (мм): | 143.2 x 158.4 x 4.2 мм |
| Вага: | 215 г |
| Колір: | синій |
| Особливості корпусу: | додатковий екран |
| Комплект постачання: | телефон |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Мобільний телефон Samsung Galaxy Fold7 16/1Tb Blue Shadow (SM-F966BDBNSEK)
Ціна: 88403 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає