Код товару: 17-59212



Обираючи Logamax plus GB062, ви отримуєте цілодобовий комфорт. Котел є надійним рішенням для опалення і має привабливий дизайн. Завдяки застосуванню перевірених часом рішень, він стане надійним та енергоефективним серцем вашої опалювальної системи.
| Основне | |
| Установка: | настінний |
| Тип: | двоконтурний |
| Вид: | конденсаційний |
| Загальний об'єм: | 6 л |
| Максимальна продуктивність: | 13.3 л/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити ( ШхВxГ ): | 400x815х300 |
| Колір: | білий |
| Додатково | |
| Функції / можливості: | дисплей, пристрій контролю тяги з автоматичним вимкненням, обмежувач температури, що захищає теплообмінник від перегрівання, іонізаційний електрод контролю полум'я, панель керування Heatronic 3, можливість підключення до системи «тепла підлога», безступінчатий модульований вентилятор із датчиком контролю швидкості обертання, вбудований опалювальний насос, пальник із нержавіючої сталі з попереднім змішуванням, автоматичне регулювання потужності, керування роботою за допомогою кімнатних регуляторів |
| Макс. t системи опалення: | 90 °С |
| Температура димових газів, мін/макс: | 87 |
| Масова витрата димових газів, мін/макс: | 45.4 |
| Характеристики котла | |
| Діаметр димоходу: | 60 мм |
| Мін. t гарячої води: | 40 °C |
| Макс. t гарячої води: | 60 °C |
| Максимальний тиск води: | 0.2 бар |
| Номінальна теплова потужність по гар. воді: | 3,7 –28,2 |
| Номінальна теплова потужність по опаленню: | 4,1 – 25,4 |
| Номінальне теплове навантаження по гар. воді: | 3,8 – 28,9 |
| Номінальне теплове навантаження по опаленню: | 3,8 – 24,7 |
| Витрата природного газу при макс. потужності: | 3.18 м3/год |
| Витрата зрідженого газу при макс. потужності: | 2.27 кг/год |
| Допустимий тиск природного газу: | 17 – 25 |
| Допустимий тиск зрідженого газу (пропан/бутан): | 25 – 35 |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 38 см |
| Высота: | 93 см |
| Глубина: | 47 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Котел газовий Buderus Logomax Plus GB062-24 KD, конденсаційнний, двоконтурний, 24 кВт, настінний 7736901204
Ціна: 45990 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає