Код товару: 16-09259
Газовий котел має високу номінальну теплопродуктивність до 24 кВт в режимі опалення та 30 кВт в режимі гарячого водопостачання, а це означає, що ви зможете в будь-який момент отримати достатню кількість гарячої води.
Зручність підключення.
Котел важить менше ніж 36 кг, а бокові панелі є зйомними, що забезпечує необхідний доступ до компонентів котла
при проведенні технічного обслуговування. Це дозволяє зекономити ваш час та кошти.
Елегантний та практичний.
Вдосконалена, компактна та надійна конструкція дозволяє Logamax plus GB122i легко та стильно вписатися в будь-яке приміщення, в тому числі, завдяки гідравлічним з’єднанням, що розміщені під приладом і непомітні спереду. Також котел має глибину всього 300 мм та висоту 710 мм, що дозволяє встановити його в найтіснішому місці.
Зручне керування.
Logamax plus GB122i має рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Керування котлом є досить простим та зрозумілим. Підтримка шини EMS та вбудована функція погодозалежного керування дозволяє використовувати усі пристрої лінійки Logamatic. З використанням системи керування Logamatic, з урахуванням температури назовні та у приміщенні, котел має клас енергоефективності А+.
Дистанційне керування через інтернет.
За допомогою розумного регулятора опалення Logamatic TC100.2, можна легко керувати системою опалення з планшету або мобільного телефону з будь-якого місця, в будь-який час
| Основне | |
| Джерело енергії: | природний газ |
| Установка: | настінний |
| Тип: | двоконтурний |
| Вид: | конденсаційний |
| Підключення до системи опалення: | G 3/4 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 36 кг |
| Габарити ( ШхВxГ ): | 400 x 710 x 300 |
| Колір: | білий |
| Додатково | |
| Функції / можливості: | захист IPX4D |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Комплектація: | документація, котел |
| Характеристики котла | |
| ККД: | 94 % |
| Ємність розширювального бака: | 6 л |
| Живлення: | 230 В |
| Номінальна теплова потужність по гар. воді: | 30 |
| Номінальна теплова потужність по опаленню: | 24 |
| Напруга/частота живлення: | 230 В / 50 Гц |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 38 см |
| Высота: | 90 см |
| Глубина: | 39 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Котел газовий Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H двоконтурний конденсаційний (з бездротовим підключенням PLUX) 24кВт 7736902963
Ціна: 55093 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає