Код товару: 17-47301





Особливості:
Додатково необхідний коаксіальний горизонтальний димар 3318073
| Основне | |
| Джерело енергії: | природний газ |
| Установка: | настінний |
| Тип: | одноконтурний |
| Вид: | конденсаційний |
| Площа обігріву: | 200 м2 |
| Опалювана площа від: | 151 |
| Корисна потужність: | 24 кВт |
| Камера згоряння: | закрита (турбований) |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 26 кг |
| Габарити ( ШхВxГ ): | 400x745x319 |
| Колір: | білий |
| Додатково | |
| Функції / можливості: | підтримка протоколу зв'язку BusBridgeNet |
| Системи захисту: | IPX5D |
| Країна виробник: | Італія |
| Комплектація: | газовий котел , кабель живлення |
| Рекомендуємо придбати: | 3318073 |
| Характеристики котла | |
| ККД: | 98 % |
| Діаметр димоходу: | 100 мм |
| Ємність розширювального бака: | 6.5 л |
| Тиск розширювального бака: | 1 бар |
| Живлення: | 230 В |
| Напруга/частота живлення: | 230 В / 50 Гц |
| Тип палива: | Природний газ |
| Тип тяги: | примусова |
| Характеристики труб для підключення | |
| Мін. / макс. температура лінії подачі: | 20/82 |
| Тип розпалювання: | електронний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 44 см |
| Высота: | 36 см |
| Глубина: | 81 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Котел газовий Ariston CARES S SYSTEM 24 конденсаційний одноконтурний 24кВт 3301636
Ціна: 38959 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає