Код товару: 16-22743
















Бензокоса Procraft T4500 NEW - це професійний прилад, який можна використовувати в побутових і виробничих умовах. Корпус виконаний з міцного пластику і доповнений захисним покриттям. Спеціальні отвори для охолодження запобігають перегріванню інструменту. Можливості використання Procraft T4500 NEW У комплектацію входять 3 види ножа, які дозволяють працювати з різними видами рослинності: 3Т. Видаляє газонну траву і жорстку рослинність. 40Т. Застосовується для скосу високої трави, верболозу, борщівника. 40Т. Підходить для скошування чагарників, бур'яну, густих заростей, з додатковими трьома різами навколо вала. Ємність паливного баку складає 1.2 літра і дозволяє експлуатувати інструмент протягом 2 годин. Максимальна частота обертання в 9000 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу за короткий термін. Особливості Procraft T4500 NEW Бензотриммер обладнаний ергономічною ручкою, на якій розташовується кнопка управління і курок. При застосуванні волосіні максимальна ширина робочої поверхні - 41.5 см. Нероз'ємна штанга знижує рівень вібрації і збільшує міцність приладу. Наявність зручного ременя дозволяє мінімізувати навантаження на руки й дає можливість працювати з бензокосами тривалий час.
| Інструкція з експлуатації: | Є |
| Захисний кожух: | 1 шт |
| Диск: | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Ремінь-рюкзак: | 1 шт |
| Автоматична котушка: | 1 шт |
| Сумка з ручним інструментом: | Є |
| Ємність для замішування: | 1 шт |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Вага: | 8,3 Кг |
| Тип штанги: | Нероз'ємна |
| Тип запуску: | Ручний |
| Ширина скошування області: | 415 мм |
| Ємність паливного бака: | 1,2 л. |
| Тип двигуна: | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна: | 42,7 СС |
| Фільтр: | 1 шт додатковий |
| Максимальна продуктивність двигуна: | 1,25 кв |
| Швидкість оснастки: | 3000 об/хв |
| Діаметр штанги: | 28 мм |
| Кількість зубів на валу штанги: | 9 шт |
| Довжина штанги: | 150 см |
| Максимальна кількість обертів: | 9000 об/хв |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Коса бензинова Procraft T4500 NEW
Ціна: 4686 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає