Код товару: 13-01431
2E ALFA G650 для складання універсальної домашньої або офісної системи, а також бюджетної середнього рівня робочої станції. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера довжиною до 280 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити чотири вентилятора, 120 радіатор рідинного охолодження на задню панель, охолодження для процесора висотою не більше 158 мм.
Для підключення, управління та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єм 2xUSB 3.0,1xUSB 2.0,HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED. Корпус з нижнім розташуванням блоку живлення (немає в комплекті).
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
| По напрямках: | стандратний/офісний |
| Тип корпусу: | Mid Tower |
| Тип материнської плати: | ATX, mini-ITX, micro-ATX |
| Внутрішня частина | |
| Розташування БЖ: | нижнє |
| Внутрішніх відсіків 2.5": | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5": | 2 шт |
| Отворів під слоти розширення: | 7 шт |
| Потужність комплектного БЖ: | без БЖ |
| Охолодження і обдування | |
| Bстановлених вентиляторів: | 1 шт |
| Місць для 12 см вентиляторів: | 4 шт |
| Радіатори опціонально, мм: | Задня панель: 120 |
| Роз`єми на лицьовій панелі | |
| Роз'ємів USB 2.0: | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0: | 2 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ): | 1 |
| Додатково | |
| Кнопки: | Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Фізичні | |
| Вага: | 2.6 кг |
| Висота: | 332 мм |
| Ширина: | 25 см |
| Глибина: | 413 мм |
| Комплект поставки: | набір кріпильних елементів, Інструкція користувача |
| Висота процесорного кулера (макс.): | 158 мм |
| Максимальна довжина VGA: | 280 мм |
| Упаковка: | |
| Высота: | 45 см |
| Глубина: | 48 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
12 місяців
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
12 місяцівДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус 2E ALFA (2E-G650)
Ціна: 969 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає