Код товару: 12-66652
Корпус 2E ALFA (Е185) з комбінованою стильною передньою панеллю, відмінно підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції. Виготовлений із сталі 0.5мм. Типорозмір корпусу Mid Tower – це сумісність з материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX.
| Основні | |
| По напрямках: | стандратний/офісний |
| Тип корпусу: | Mid Tower |
| Тип материнської плати: | ATX, mini-ITX, micro-ATX |
| Внутрішня частина | |
| Розташування БЖ: | верхнє |
| Відсіків 5,25": | 1 шт |
| Зовнішніх відсіків 3,5": | 2 шт |
| Внутрішніх відсіків 2.5": | 3 |
| Внутрішніх відсіків 3,5": | 3 шт |
| Отворів під слоти розширення: | 7 шт |
| Потужність комплектного БЖ: | без БЖ |
| Охолодження і обдування | |
| Місць для 12 см вентиляторів: | 2 шт |
| Місць для 8 см вентиляторів: | 1 шт |
| Роз`єми на лицьовій панелі | |
| Роз'ємів USB 2.0: | 2 шт |
| Роз'ємів USB 3.0: | 1 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ): | 1 |
| Додатково | |
| Кнопки: | Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Фізичні | |
| Матеріал: | сталь, пластик |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 2.5 кг |
| Висота: | 191 мм |
| Ширина: | 22 см |
| Глибина: | 418 мм |
| Комплект поставки: | набір кріпильних елементів, Інструкція користувача |
| Висота процесорного кулера (макс.): | 148 мм |
| Максимальна довжина VGA: | 310 мм |
| Упаковка: | |
| Высота: | 41 см |
| Глубина: | 46 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
12 місяців
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
12 місяцівДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус 2E Alfa, Black, без БП, Mid Tower, для ATX/Micro ATX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 191x418x358 мм, 2.5 кг (2E-E185)
Ціна: 1039 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає