Інжектор Ubiquiti POE-24-24W-G-WH
Характеристики
Ubiquiti POE-24-24W-G – це гігабітний POE інжектор з вихідною постійною напругою 24 В, струмом 1 А та кнопкою Reset.
POE інжектор використовують для того, щоб віддалено подати живлення на Wi-Fi точки доступу Ubiquiti по мережному кабелю "вита пара". POE-24-24W-G також можна використовувати з обладнанням інших виробників, яке підтримує POE живлення 24В.
Гігабітний POE інжектор має екрановані роз'єми RJ-45. На вилці живлення є контакт заземлення. При включенні пристрою в мережу 220В на корпусі загоряється індикатор живлення Power.
Тип:інжектор
Конектор:2 х RJ-45
Вхід:0.4 A, 240 В
Вихід:24V
Індикатори:Живлення
Розміри, мм:88 x 57 x 33 мм
Вага:159 г
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Комісія: 2,9% від суми покупки