HP ноутбук 15.6FI/N200/8GB/256GB/Intel UHD/DOS/Natura l Silver Laptop 15-fd0161ua
Характеристики
HP Laptop 15
Завжди на зв’язку — для роботи й спілкування
Готовий до викликів кожного дня
Потужність і відповідальність
Діагональ екрану:15" - 16.3"
Роздільна здатність екрану:1920x1080
Виробник процесора:Intel
Серія процесора:Intel Processor
Модель процесора:Intel Processor N200
Частота процесора:3,7 ГГц
Кількість ядер процесора:4
Об'єм оперативної пам'яті:8 ГБ
Тип оперативної пам'яті:DDR4
Виробник відеокарти:Intel
Модель відеокарти:UHD Graphics
Обсяг пам'яті відеокарти:-
Оптичний привод:без дисководу
Веб-камера:0,92 МП
Wi-Fi:Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth:Bluetooth 5.3
LAN (RJ-45):відсутній
Підтримка 3G / 4G / 5G:немає
USB 2.0:відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1):2 + 1 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2):відсутній
HDMI:є
Display Port:відсутній
Кардридер:відсутній
Операційна система:DOS/Без ОС
Ємність акумулятору:41 - 50 Вт-год
Колір:сріблястий
Сенсорний екран:відсутній
Покриття екрану:матове
Thunderbolt 4:відсутній
Наявність підсвічування клавіатури:без підсвічування
Ідентифікація відбитка пальця:відсутня
Частота оновлення екрану:60 Гц
Тип екрану:IPS
Підтримка NFC:немає
Тип накопичувача:SSD
Обсяг SSD:512 ГБ SSD
Обсяг HDD:немає
Обсяг eMMC / UFS:немає
USB 3.2 Gen 2x2:відсутній
USB4:відсутній
VGA (D-Sub):відсутній
Тип відеокарти:інтегрована
Серія:15
У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус):немає
Матеріал корпусу:пластик
Габарити (ШхГхВ):359.8х236х18.6 мм
Популярні бренди:HP
Операційна система пристрою:немає
Thunderbolt 5:відсутній
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки