Код товару: 16-67995
Особливості
Bosch PPQ7A6I45 — газова варильна поверхня на загартованому чорному склі шириною 75 см із безрамковим дизайном і можливістю монтажу врівень або накладного монтажу. П’ять конфорок охоплюють широкий діапазон сценаріїв: центральна WOK до 4 кВт, швидка 3 кВт, дві стандартні по 1,75 кВт і економічна 1 кВт (залежно від типу газу). Технологія FlameSelect пропонує дев’ять фіксованих рівнів полум’я, а автоматичне електрозапалювання інтегроване у ручки для запуску натисканням і поворотом. Окремі чавунні решітки легкі в догляді та придатні для миття в посудомийній машині, зона навколо перемикачів спроєктована для швидкого очищення. За безпеку відповідає термоелектричний захист, що перекриває газ у разі згасання полум’я. Прилад постачається із заводським налаштуванням на природний газ 20 мбар. У комплекті є форсунки для зрідженого газу 28–30/37 мбар, інші комплекти форсунок доступні через сервіс. До комплекту входить хрестоподібна підставка для турки.
Технології
Для кого
| Основні | |
| Пристрій: | варильна поверхня |
| Тип поверхні: | газова |
| Управління: | клинкові перемикачі |
| Робоча поверхня: | загартоване скло |
| Потужність підключення: | 11.5 кВт |
| Напруга: | 220-240 В |
| Тип газу і тиск: | природний газ (20 мбар) |
| Функції | |
| Кількість конфорок: | 5 шт |
| Кількість газових конфорок: | 5 шт |
| Особливості: | технологія FlameSelect, чавунні решітки придатні для миття в посудомийній машині, автоматичне електрозапалювання, мінімальна товщина робочої поверхні: 20 мм |
| Зони нагріву | |
| Передня ліва: | 1 кВт |
| Задня ліва: | 1.75 кВт |
| Передня права: | 1.75 кВт |
| Задня права: | 3 кВт |
| Передня в центрі: | 4 кВт |
| Додатково | |
| Безпека: | Термоелектричний захист від витікання газу: запобігає небажаному витіканню газу, коли полум'я згасає. |
| Комплектація: | форсунки для зрідженого газу (28-30/37 мбар), хрестоподібна підставка |
| Фізичні | |
| Довжина межевого дроту: | 1 м |
| Колір: | чорний |
| Грати конфорок: | чавунні |
| Габарити: | 5,4 x 75,2 x 52 |
| Розміри для вбудовування: | 45 x 560 x (480 - 490) |
| Вага: | 18.8 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 60 см |
| Высота: | 15 см |
| Глубина: | 79 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Варильна поверхня Bosch PPQ7A6I45
Ціна: 38511 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає