Код товару: 16-43820
Косіть із меншими зусиллями та максимальним контролем. Рукоятки Bosch Ergoflex знижують навантаження на руки та спину, забезпечуючи ідеальну позу під час косіння. Кілька регулювальних перемикачів забезпечують індивідуальне налаштування та оптимальний комфорт.
Рукоятка оснащена вбудованим, легкодоступним 5-ступінчастим важелем для простої зміни висоти скошування в діапазоні 25-70 мм.
Енергоефективний двигун забезпечує оптимальну продуктивність.
Газонні гребені прискорюють роботу, спрямовуючи ножі трави до ріжучої системи, що забезпечує чисте підстригання вздовж країв і стін.
Ручки для перенесення дають змогу легко транспортувати легку машину.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (мережа) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 37 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 70 мм |
| Прибирання | |
| Обсяг мішка: | 40 л |
| Двигун | |
| Потужність двигуна: | 1.9 |
| Особливості | |
| Додатково: | Регулювання висоти |
| Комплектація: | газонокосарка, контейнер для трави, документація |
| Фізичні | |
| Вага: | 15.5 кг |
| Колір: | зелений |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 40 см |
| Высота: | 38 см |
| Глубина: | 65 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Bosch Газонокосарка мережеваUniversalRotak 37-555 1400Вт 37см 40л 27-50мм 15.5кг 0.600.8A6.501
Ціна: 6077 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає