Код товару: 17-47851









Ручна газонокосарка Einhell GC-HM 400 є надійним, функціональним помічником для амбітних садівників-любителів, які дбають про газони середнього розміру, забезпечуючи чистий рівний зріз та екологічно чисте косіння. Ножі косарки встановлені на шарикопідшипниковому шпинделі. Висота скошування може бути плавно відрегульована від 13 до 37 мм. Великі широкі колеса газонокосарки мають меншу навантаження на газон.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | - |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 40 см |
| Ріжуча система: | ніж |
| Мінімальна висота скошування: | 13 мм |
| Максимальна висота скошування: | 37 мм |
| Кількість установок довжини: | 4 |
| Регулювання висоти скошування: | ручна |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 250 |
| Прибирання | |
| Викид скошеної трави: | задній викид |
| Тип мішка: | комбінований |
| Обсяг мішка: | 27 л |
| Характеристики конструкції | |
| Конструкція: | Самохідна |
| Регулювання по висоті: | 1.3-3.7 |
| Особливості | |
| Додатково: | Широкі колеса чинять менший тиск на газон |
| Комплектація: | газонокосарка |
| Фізичні | |
| Діаметр передніх коліс: | 21.5 см |
| Діаметр задніх коліс: | 21.5 см |
| Габарити: | 55.5х34.5х23.5 |
| Вага: | 8.5 кг |
| Колір: | чорний з червоним |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 36 см |
| Высота: | 24 см |
| Глубина: | 58 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газонокосарка механічна Einhell GC-HM 400 40см 27л 13-37мм 7.5кг 3414129
Ціна: 3457 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає