Код товару: 17-47839








Потужна та маневрена електрична газонокосарка GC-EM 1000/32 допомагає амбітним садівникам-любителям досягти оптимального догляду за газоном протягом усього сезону. Її двигун потужністю 1000 Вт зі швидкістю холостого ходу 3400 об/хв чисто та ретельно косить газон – навіть із високою травою. Деталі корпусу та 30-літровий кошик для збору трави виготовлені з високоякісного пластику для тривалого терміну служби. Ширина зрізу 32 см дозволяє ефективно використовувати цю модель на ділянках до 300 м². Регулювання висоти зрізу в 3 положеннях дає змогу швидко та індивідуально налаштувати довжину трави від 30 до 70 мм. Завдяки вузьким колесам і малій вазі (9,2 кг) модель легко переміщується по газону. Інтегрований запобіжник натягу кабелю запобігає його пошкодженню та випадковому від’єднанню. Складна направляюча штанга зі сталі та зручна ручка для перенесення полегшують транспортування і зберігання.
| Основні параметри | |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (мережа) |
| Косіння | |
| Ширина захоплення: | 32 см |
| Мінімальна висота скошування: | 30 мм |
| Максимальна висота скошування: | 70 мм |
| Регулювання висоти скошування: | ручна |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 300 |
| Прибирання | |
| Обсяг мішка: | 30 л |
| Двигун | |
| Потужність двигуна: | 1000 |
| Частота обертання двигуна: | 3400 об/хв |
| Особливості | |
| Додатково: | Ручка для перенесення |
| Фізичні | |
| Діаметр передніх коліс: | 14 см |
| Діаметр задніх коліс: | 14 см |
| Габарити: | 59,5 х 37,5 х 28,5 |
| Вага: | 7.91 кг |
| Колір: | чорний з червоним |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 38 см |
| Высота: | 28 см |
| Глубина: | 60 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1000/32 1000Вт 32см 20-70мм 30л до 300м2 7.91кг 3400070
Ціна: 3680 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає