Код товару: 16-41495
Потужний шуруповерт, який працює з літій-іонними акумуляторами GRAPHITE Energy+ 18V. Підходить для загвинчування і вигвинчування шурупів і болтів в деревині, металі, пластмасі. Інструмент оснащений гальмом електродвигуна для швидкої зупинки шпинделя і світлодіодним ліхтарем для освітлення робочої зони. Ергономічна форма рукоятки і оптимізована загальна довжина викрутки дозволяють ефективно працювати в будь-яких умовах. Цей ударний гайковерт є надійним вибором для професіоналів та домашніх майстрів, які шукають потужний та компактний інструмент для виконання широкого спектру завдань.
| Основні характеристики | |
| Тип: | гайковерт |
| Конструкція: | пістолетна |
| Тип патрона: | шестигранник |
| Тип двигуна: | Безщітковий |
| Режим роботи: | загвинчування, викручування, ударний |
| Ключові особливості: | клас захисту III |
| Кількість швидкостей: | 3 шт |
| Напруга: | 18 В |
| Максимальний крутний момент: | 200 Нм |
| Швидкість обертання: | 2700 об/хв |
| Ударний режим: | 1 |
| Частота ударів: | 3780 хв-1 |
| Додаткові характеристики | |
| Безщітковий двигун: | 1 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 1146 кг |
| Розміри, ( ВхШхГ ): | 200 x 80 x 150 |
| Комплектація: | без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 9 см |
| Высота: | 21 см |
| Глубина: | 17 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Graphite Гайковерт ударний Energy+ 18В безщітковий 2700об·хв 200Нм 3 швидкості 1.2кг без АКБ та ЗП 58G024
Ціна: 3723 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає