Код товару: 17-30700
Особливості
Sony INZONE H9 II створена для зосередженої гри завдяки поєднанню активного шумопоглинання та просторового звуку 7.1. Гарнітура точно передає напрямок і відстань джерел звуку, що важливо у динамічних іграх. Знімний кардіоїдний мікрофон з інтелектуальною фільтрацією шуму покращує командну комунікацію. Легка конструкція з регульованим оголів’ям забезпечує комфорт протягом багатьох годин.
Звук, який робить ваш удар чіткішим
H9 II, оснащені вуглецево-композитною діафрагмою, забезпечують потужний, детальний звук, який допомагає гравцям FPS відстежувати рухи та передбачати наступний удар.
Залишайтеся зосередженими завдяки шумопоглинанню
Незалежно від того, чи це вентилятори ПК, гул кондиціонера чи будівництво поблизу, технологія подвійного датчика шуму H9 II заглушує його, щоб ви могли повністю зануритися в гру.
Пресети еквалайзера Fnatic
Розроблений спільно з командами Fnatic VALORANT та Apex Legends, цей профіль еквалайзера налаштовано на звуки, які мають значення — шипи, кроки та кожне натискання на кнопку.
Домінуйте в кожному напрямку завдяки 7.1-канальному аудіо
Віртуальний об'ємний звук 7.1 обробляє багатоканальний звук, щоб забезпечити просторове, спрямоване звукове поле через стереовихід, допомагаючи вам відчувати рух, напрямок та глибину з більшою чіткістю.
Сфокусований голос. Чіткість, оптимізована штучним інтелектом.
Гнучкий, знімний мікрофон із шумозаглушенням штучним інтелектом для кришталево чистого зв'язку. Завдяки надширокосмуговому діапазону кожен виклик звучить чітко та готовий до змагань.
Технології
Для кого
| Основні | |
| Тип: | бездротові, гарнітура |
| Призначення: | геймерські |
| Підведення кабелю: | односторонній |
| Довжина кабелю / радіус дії: | 2 м |
| Тип навушників: | закриті |
| Версія bluetooth: | 5.3 |
| Технічні | |
| Номінальний опір: | 440 Ом |
| Чутливість: | 111 дБ |
| Варіанти підключення: | Bluetooth, 2.4 ГГц, дротове |
| Діаметр динаміка: | 30 мм |
| Мікрофон: | 1 |
| Тип мікрофону: | кардіоїдний |
| Діафрагма: | вуглецевий композит |
| Додатково | |
| Комплектація: | гарантійний талон, перехідник USB-C — USB-A, довідковий посібник, кабель для навушників, м'який чохол, приймач USB-C |
| Особливості: | Швидка зарядка, шумозаглушення, Регулювання гучності, увімкнення/вимкнення мікрофона , режим навколишнього звуку |
| Технології: | 360 просторовий звук для ігор |
| Акумулятор | |
| Час роботи: | 30 год |
| Час зарядки: | 3.5 |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 260 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 10 см |
| Высота: | 30 см |
| Глубина: | 27 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Гарнітура ігрова Over-ear Sony INZONE H9 II BT 5.3, ANC, SBC, AAC, LC3, Wireless, Mic, Чорний WHG910NB.E
Ціна: 15412 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає