Фiтнес-браслет Xiaomi Smart Band 10 Pink (BHR9999GL)
Характеристики
Усі твої цілі під контролем
Багато корисних функцій на зап’ясті
Більше місця на дисплеї
Живи активно
Браслет, який дружить із водою
Понад 3 тижні автономної роботи
Батарея збільшеної ємності 233 мА.год дасть можливість не думати про часті підзарядки. Xiaomi Smart Band 10 пропрацює на одному заряді до 21 дня за умови використання у стандартному режимі та до 9 днів при інтенсивному використанні. Завдяки підтримці швидкого заряджання на поповнення заряду батареї піде всього близько 1 години. Тепер вирушаючи у відпустку чи ділову поїздку, тобі не обов’язково брати із собою підзарядку, адже тебе більше не турбуватимуть проблеми із дефіцитом заряду.
Інтерфейс підключення:Bluetooth 5.4
Сумісність з ОС:iOS, Android OS
Форма дисплея:прямокутний
Діагональ екрану:1.72"
Спосіб оповіщення:вібрація
Підтримка безконтактних платежів (NFC):без NFC
Датчик серцевої активності ЕКГ:немає
Датчик насичення крові киснем:є
Датчик серцевого ритму:є
Компас:є
Гіроскоп:є
Альтиметр:немає
Акселерометр:є
Зняття з руки:немає
Підрахунок кроків:є
Пройдений шлях:є
Підрахунок калорій:є
Вимірювання пульсу:є
Жіноче здоров'я:є
Моніторинг сну:є
Розумний будильник:є
Відтворення та керування музикою на годиннику:є
Прослуховування:немає
Батьківський контроль:немає
Режим "На заняттях":немає
Управління голосом:немає
Пошук годинника / пошук телефону:немає
SOS:немає
Погода:є
Будильник:є
SMS:є
Виклики:є
Голосові повідомлення:немає
Месенджери та соціальні мережі:є
Розмір ремінця:135 - 210 мм
Матеріал ремінця:силікон
Колір ремінця:Pink
Матеріал корпусу:пластик
Колір корпусу:Pink
Розміри корпусу:45.9 x 26.94 x 9.99 мм
Час автономної роботи:до 21 дня
Ємність акумулятора:233 мАг
Водонепроникність:WR50 (5 ATM)
Змінний ремінець:немає
Тип матриці:AMOLED
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки