Код товару: 17-06474



Особливості
Фен-щітка Rowenta Air Rotate поєднує функції фена та стайлера в одному корпусі. Прилад сушить волосся і формує укладку за рахунок BLDC двигуна з потужністю 1100–1300 Вт та повітряного потоку до 160 км/год. На корпусі розміщено елементи керування з чотирма швидкостями та чотирма температурними режимами, з яких можна сформувати вісім комбінацій роботи для різних сценаріїв сушіння та укладання. Передбачений захист від перегріву, що робить використання приладу стабільним у щоденному режимі.
Комплект містить дві обертові щітки діаметром 38 і 50 мм, насадку-фен і шість термобігуді трьох діаметрів: 3, 4 і 5 см. Круглі щітки дають змогу створювати прикореневий об’єм, м’які хвилі або гладку форму по довжині. Термобігуді застосовуються для фіксації результату чи формування виразніших хвиль. Для зберігання передбачені захисні ковпачки, чохол і косметичка.
Робочі поверхні мають керамічне покриття, яке рівномірно розподіляє тепло. Іонізація зменшує статичну електрику, тому волосся виглядає більш спокійно й охайно. Комбінована щетина містить натуральні та синтетичні волокна: натуральні полірують пасма, синтетичні утримують їх під час обертання. Для догляду за фен-щіткою передбачена знімна задня решітка. Обертання насадки та шнура робить процес використання комфортним.
Технології
Для кого
| Основні | |
| Тип пристрою: | фен-щітка |
| Серія: | Air Rotate |
| Призначення: | для гладкої зачіски, для об'єму, для ефекту «природної хвилі», для укладки волосся, для довгого волосся |
| Потужність: | 1100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів: | 4 |
| Кіл-ть температурних режимів: | 4 |
| Живлення: | від мережі |
| Насадки в комплекті: | концентратор, кругла щітка 38 мм, кругла щітка 55 мм, термобігуді 6 шт (2 шт - 3см, 2 шт - 4см, 2 шт - 5см) |
| Особливості | |
| Довжина шнура: | 1.8 м |
| Колір: | чорний з золотистим |
| Вага: | 800 г |
| Безпека: | захист від перегріву |
| Фізичні | |
| Швидкість повітряного потоку: | 160 км/год |
| Покриття нагрівального елементу: | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ): | 5,4 х 45,3 |
| Комплектація: | Інструкція, Гарантійний талон, Фен-щітка, Насадки, Захисні ковпачки на щітки, Чохол |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 41 см |
| Высота: | 11 см |
| Глубина: | 30 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Фен-щітка Rowenta UB9920E0
Ціна: 5807 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає