Код товару: 17-00399












Rowenta Air Shape об’єднує функції фена та щітки, створюючи умови для формування укладки вдома без технічних складностей. Цифровий високошвидкісний мотор генерує стабільний потік повітря до 150 км/год, що дає змогу працювати з різною довжиною та густотою волосся. Три температурні режими та три швидкості дозволяють підібрати повітряний потік під конкретне завдання — від висушування вологого волосся до фінального моделювання.
Керамічна кругла щітка діаметром 50 мм рівномірно розподіляє температуру та зменшує ризик перегрівання волосся. Іонізація знижує статичний заряд, роблячи волосся більш гладким.
Комплект містить чотири насадки, серед яких плоска щітка для розгладження та розплутування, кругла щітка з керамічним покриттям, конусна насадка для хвиль та концентратор для спрямованого повітряного потоку.
Знімна решітка та щіточка для обслуговування сприяють зручному очищенню та підтриманню інструмента в робочому стані під час регулярного використання.
| Основні | |
| Тип пристрою: | фен-щітка |
| Серія: | Формування за допомогою повітря |
| Призначення: | для гладкої зачіски, для об'єму, для горизонтальних локонів, для ефекту «природної хвилі», для кучерявого волосся, для укладки волосся, для короткого волосся, для довгого волосся |
| Потужність: | 1300 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів: | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів: | 3 |
| Живлення: | від мережі |
| Насадки в комплекті: | концентратор, кругла щітка, конусна , щітка для випрямлення волосся |
| Особливості: | петля для підвішування, знімна решітка, іонізація |
| Довжина шнура: | 1.8 м |
| Колір: | чорний з золотистим |
| Фізичні | |
| Швидкість повітряного потоку: | 150 км/год |
| Додатково: | професійний цифровий двигун NANO Brushless |
| Покриття нагрівального елементу: | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ): | 5,4 х 31,6 |
| Комплектація: | Інструкція, Гарантійний талон, 4 насадки, Мішечок для зберігання, Фен-щітка |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 9 см |
| Высота: | 24 см |
| Глубина: | 34 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Фен-щітка Rowenta UB9820E0
Ціна: 5366 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає